Trwa ładowanie...
katie price
WKZ
15-01-2021 07:41

Nie radzi sobie z chorym synem . Umieści go w domu opieki

Katie Price jest mamą piątki dzieci. Najstarszy syn Harvey cierpi z powodu niepełnosprawności - 18-latek bardzo słabo widzi, ma autyzm i zespół Pradera-Williego. Choroba przyczyniła się do ogromnej nadwagi chłopaka, dla którego matka po latach samotnych zmagań znalazła całodobową opiekę.

Katie Price opowiedziała o problemach z synemKatie Price opowiedziała o problemach z synemŹródło: Getty Images
d3u114k
d3u114k

Brytyjska modelka i gwiazda TV już kilka miesięcy temu informowała w mediach, że nie radzi sobie z Harveyem. Teraz podjęła trudną decyzję o znalezienie mu nowego domu z całodobową opieką. Price wie, że to dla jego dobra, ale sama nie może się pogodzić z nową sytuacją.

- To łamie mi serce. Nie chcę, żeby myślał, że się go pozbywam – mówiła celebrytka w najnowszym wywiadzie. Price poinformowała, że Harvey zamieszka w specjalnej placówce wychowawczej, gdzie będzie miał całodobową opiekę i będzie się uczył bardziej niezależnego życia.

- To takie smutne, że nie będę go widywać codziennie, ale to jest najlepsze dla Harveya i musimy myśleć pozytywnie - powiedziała Price. - To jego szansa na niezależne życie, zdobycie umiejętności i nawiązywanie kontaktów towarzyskich z kimś innym niż ja – dodała.

Afera szczepionkowa – złota "osiemnastka"

42-letnia celebrytka miała bardzo burzliwe życie rodzinne. Najpierw związała się z piłkarzem Dwightem Yorkiem, któremu w 2002 r. urodziła syna. Chłopiec urodził się niepełnosprawny, ale gwiazda telewizji zapewniła mu odpowiednią opiekę. Później wyszła za mąż za piosenkarza Petera Andre, ojca jej dwójki dzieci.

d3u114k

Kolejną miłością jej życia był zawodnik MMA Alex Reid. Wytrzymali ze sobą rok. Trzeci raz wyszła za mąż za Kierana Haylera. Małżeństwo przetrwało 8 lat i zaowocowało dwójką dzieci.

price Getty Images
Źródło: Getty Images

Katie Price nie udało się założyć trwałego związku, mężczyźni przychodzili i odchodzili, a ona w gruncie rzeczy musiała sobie radzić jako samotna matka. Wychowywanie Harveya w takich warunkach okazało się bardzo trudnym zadaniem.

18-latek bardzo słabo widzi, ma autyzm, cukrzycę. Po urodzeniu wykryto u niego również zespół Pradera-Williego. To choroba genetyczna, która objawia się ogromną otyłością. Chorzy mają zmniejszone zapotrzebowanie energetyczne, jednocześnie wciąż czują głód. Gdy chłopak podrósł, pilnowanie jego diety stało się niewykonalne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3u114k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u114k