Trwa ładowanie...
d43ubdm

Katy Perry w stroju pilota zasłaniała brzuch. "Dzieci to jej priorytet"

Katy Perry niedawno deklarowała, że jest gotowa założyć rodzinę z Orlando Bloomem i poważnie myśli o dzieciach. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcia z ukochanym stały się źródłem plotek na temat ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać w 2016 r.
Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać w 2016 r. (Getty Images)
d43ubdm

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali się ostatnio do Disneylandu w Kalifornii, gdzie prezentowano nową atrakcję na licencji "Star Wars". 34-latka ubrała się stosownie do okazji, bo w pomarańczowym kombinezonie od Ralpha Laurena wyglądała niczym pilot X-Winga. Perry miała też dużą czarną nerkę, którą zasłaniała brzuch.

Czyżby próbowała coś ukryć? Perry jest od lutego zaręczona z Bloomem i nie od dziś wiadomo, że gwiazdorska para planuje wspólną przyszłość, w której znajdzie się miejsce dla dzieci. Piosenkarka była już mężatką w latach 2010-2012, ale wtedy nie widziała się w roli matki. Teraz ma jednak inne priorytety.

Orlando Bloom również ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się rozwodem w 2013 r. Ówczesna żona urodziła mu syna. Flynn ma już 8 lat i wiele wskazuje na to, że prędzej czy później zostanie starszym bratem.

- Oboje chcą mieć dzieci i będzie to dla nich priorytetem – mówiło źródło magazynu "People" po walentynkowych zaręczynach.

d43ubdm

Podziel się opinią

Share
d43ubdm
d43ubdm