ycipk-1yl3eb

Kayah po latach ujawniła prawdę. Wokalistka miała sobowtóra?

Kayah postanowiła podzielić się ciekawą informacją z fanami. Gwiazda zdradziła, że na jednej z okładek magazynu "Machina" zastępowała ją dublerka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah
Kayah (ONS.pl)
ycipk-1yl3eb

Jakiś czas temu Kayah postanowiła wypowiedzieć się na temat życia prywatnego. Wokalistka rzadko kiedy porusza tematy związane ze sferą uczuciową. Ostatnio zdradziła jednak, że jest szczęśliwie zakochana.

Gwiazda ujawniła również kolejny szczegół ze swojego życia. Kayah pojawiła się na okładce magazynu "Machina" z 2009 r. Jak się okazało, na zdjęciu tak naprawdę pojawiła się ucharakteryzowana na wokalistkę modelka.

"Przy promocji płyty ‘Skała’ bawiliśmy się trochę wizerunkiem. Na okładce Machiny zamiast mnie znalazła się moja dublerka. Byłam bardzo wdzięczna ówczesnemu redaktorowi naczelnemu @piotrekmetz za to, że bez obiekcji, a wręcz z entuzjazmem przystał na nasz pomysł. Ciekawa jestem czy zgadniecie, która to ja a która Ola. Ola dublowała mnie także w niektórych ujęciach w klipie ‘Jak Skała’. Making of z tego klipu znajdziecie na moim Facebooku. W tym tygodniu świętujemy 10-lecie płyty ‘Skała’ - z tej okazji sporo ciekawostek. Buziaki" - napisała Kayah na swoim profilu na Instagramie.

ycipk-1yl3eb

Kayah na okładce Machiny Materiały prasowe
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Cekinowa Kayah dowcipkuje na scenie o Paryżu

ycipk-1yl3eb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yl3eb

ycipk-1yl3eb
ycipk-1yl3eb