Trwa ładowanie...
d1ah9i7
News

Kayah stanie na ślubnym kobiercu? W końcu znalazła szczęście w miłości

Kayah ma powody do szczęścia. Życie uczuciowe piosenkarki kwitnie. Podobno nigdy wcześniej nie była tak zakochana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah
Kayah (Instagram.com)
d1ah9i7

Kayah przez wiele lat nie mogła się ustatkować. Każdy jej związek z mężczyznami z show-biznesu prędzej czy później dobiegał końca. Niedawno wokalistka przerwała złą passę i tym razem jest szczęśliwie zakochana.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Jak podaje "Na żywo", wybrankiem gwiazdy jest ponoć przystojny finansista Jarosław Grzywiński, który mimo związku z gwiazdą, stara się trzymać z dala od mediów. Piosenkarka jeszcze do niedawna chciała jak najdłużej utrzymać tę relację w tajemnicy. Dlatego na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć z czerwonego dywanu czy wywiadów w kolorowej prasie.

d1ah9i7

Teraz nastąpił przełom. Para udała się razem do Rio de Janeiro, gdzie piosenkarka ma swój apartament.

- W Brazylii uznali, że najwyższa pora poważnie pomyśleć o przyszłości i rozpocząć życie pod jednym dachem - zdradziła tygodnikowi przyjaciółka piosenkarki.

Życie miłosne Kayah nie zawsze było usłane różami

Choć Kayah teraz cieszy się rozkwitającą miłością, to niedawno w jednym z wywiadów zdecydowała się na bolesne wspomnienia. Wróciła do czasów, kiedy tkwiła w toksycznych związkach.

d1ah9i7

- Mam na swoim koncie też strasznie toksyczne związki. Byłam wykorzystywana albo kochałam kogoś, kto w ogóle nie istniał. Ale chyba było mi to potrzebne. [...] Zdarzało się, że ulegałam fatamorganom, nie rozróżniałam muchołapki - wyznała Kayah w "Wysokich Obcasach".

Przypomnijmy, że Kayah była w związku małżeńskim z Rinke Rooyensem. Para poznała się w 1998 r. podczas pracy przy programie "To było grane". 5 sierpnia tego samego roku stanęli na ślubnym kobiercu, a już w grudniu na świecie pojawił się ich syn Roch.

Rok później małżonkowie zostali nagrodzeni Srebrnym Jabłkiem - statuetką przyznawaną w plebiscycie czytelników miesięcznika "Pani" "najwspanialszym polskim parom". Szczęście trwało tylko do 2002 r., gdy ogłosili, że są w separacji. W 2010 r. zdecydowali się na rozwód.

d1ah9i7

Podziel się opinią

Share
d1ah9i7
d1ah9i7