Trwa ładowanie...
d4al0av
News

Kayah twierdzi, że to szaman wyleczył ją z białaczki. "Wyniki krwi się poprawiły"

13 lat temu u artystki podejrzewano białaczkę. Prognozy lekarzy były załamujące. Kayah twierdzi, że udało jej się wyzdrowieć dzięki medycynie niekonwencjonalnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah
Kayah (ONS.pl)
d4al0av

Kilkanaście lat temu gwiazda usłyszała diagnozę, która zwaliła ją z nóg. Zdaniem lekarzy cierpiała na typ białaczki, który nie klasyfikował się do przeszczepu. Kayah dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora, kiedy jej syn był jeszcze w wieku szkolnym. W jednym z ostatnich wywiadów wspominała te traumatyczne chwile.

- Zrobiono mi specjalistyczne badania. Wczesne wyniki nie dawały nadziei. Ale oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie próbowała metod niekonwencjonalnych. Ktoś namówił mnie na kontakt z szeptuchą, ktoś inny zawiózł do Senegalu, do szamana… Nie umiem powiedzieć, co się stało. W każdym razie nie umarłam. Po kilku miesiącach wyniki krwi się poprawiły - wspomina Kayah "Urodzie życia".

d4al0av

Co ciekawe, gwiazda nie zdecydowała się wówczas na leczenie farmakologiczne. Do dziś uważa, że to rozwój duchowy przywrócił jej zdrowie.

- Próbowałam zrozumieć, dlaczego ja. Dotąd żadna z nauk, religii czy filozofii nie była w stanie do mnie dotrzeć w pełni. Zawsze wierzyłam, że nasza fizyczność jest manifestacją świata niewidzialnego, zatem swojego uzdrowienia szukałam także na poziomie duchowym” – mówiła kiedyś w "Zwierciadle".

Na szczęście piosenkarka kłopoty ze zdrowiem ma już za sobą. Też korzystacie czasem z dobrodziejstw medycyny niekonwencjonalnej?

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av