Trwa ładowanie...
d2utfxa

Kayah znów zakochana. Jej wybrankiem jest przystojny finansista

Kayah wreszcie odetchnęła z ulgą. W końcu znalazła mężczyznę, przy którym czuje się szczęśliwa. Nie zamierza jednak przedstawiać go światu, bowiem wszystkie jej poprzednie medialne związki, kończyły się z hukiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah szczęśliwie zakochana
Kayah szczęśliwie zakochana (ONS.pl)
d2utfxa

Kayah długo nie mogła się ustatkować. Każdy jej związek z osobą z show-biznesu prędzej czy później dobiegał końca. Jak jednak donosi "Życie na gorąco", wokalistka przerwała złą passę i tym razem jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem gwiazdy jest przystojny finansista, które stara się trzymać z dala od mediów. Piosenkarka chce jak najdłużej utrzymać tę relację w tajemnicy, dlatego na próżno szukać ich wspólnych zdjęć z czerwonego dywanu czy wywiadów w kolorowej prasie.

Jak podaje tygodnik, zakochani wybrali się ostatnio na urlop do Zakopanego. Tam, bez towarzystwa natrętnych paparazzi i wścibskich spojrzeń fanów, para spędziła kilka romantycznych dni. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć szczęścia!

Przypomnijmy, że Kayah była w związku małżeńskim z Rinke Rooyensem. Para poznała się w 1998 r. podczas nagrywania programu "To było grane". 5 sierpnia tego samego roku stanęli na ślubnym kobiercu, a już w grudniu na świecie pojawił się ich syn Roch.

Rok później małżonkowie zostali nagrodzeni Srebrnym Jabłkiem - statuetką przyznawaną w plebiscycie czytelników miesięcznika "Pani" "najwspanialszym polskim parom". Szczęście trwało tylko do 2002 r., gdy ogłosili, że są w separacji. W 2010 r. zdecydowali się na rozwód.

W latach 2005-2009 Kayah związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a później spotykała się z senegalskim muzykiem Pako Sarr.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa