Trwa ładowanie...
d4i3odf

Keanu Reeves nie jest samotny. Agentka dementuje, wywiad był zmyślony

Keanu Reeves miał wyznać w wywiadzie dla portalu star2.com, że nie ma nikogo bliskiego. Tymczasem jego agentka dementuje wypowiedź - nie miała ona nigdy miejsca, a cała rozmowa została zmyślona. Oświadczyła, że aktor "nie jest bardzo samotny".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reeves nie jest samotny. Agentka dementuje, wywiad był zmyślony
Keanu Reeves nie jest samotny. Agentka dementuje, wywiad był zmyślony (East News, Fot: AFP/Kazuhiro Nogi)
d4i3odf

Keanu Reeves nie jest samotny. Sensacyjne dementi

Pod koniec maja na malezyjskim portalu lifestyle’owym star2.com ukazał się wywiad z Keanu Reevesem. Aktor wyznał w nim, że jest bardzo samotny i nie ma nikogo bliskiego w swoim obecnym życiu. - Nie mam w swoim życiu nikogo. Ale jeśli kiedyś mi się to przydarzy, będę szanował i kochał tę drugą osobę. Mam nadzieję, że to w końcu nadejdzie - miał powiedzieć. Uchodzi za bardzo skrytego człowieka, więc ta wypowiedź mogła szokować. Tymczasem okazuje się, że została całkowicie zmyślona.

Agentka Reevesa postanowiła wszystko zdementować. Oświadczyła, że taki wywiad nigdy nie miał miejsca, a aktor nie jest samotny. - Wywiad został posklejany z kilku innych, a większość pytań nie została nawet zadana - dodała.

d4i3odf

Keanu Reeves swoim życiu miał sporo przykrych doświadczeń. Dorastał bez ojca, był w więzieniu za handel heroiną. Jego żona straciła dziecko w ósmym miesiącu ciąży, a kilkanaście miesięcy później zginęła wypadku samochodowym. Na domiar złego ma siostrę chorą na białaczkę. Jednak uwielbia pomagać ludziom - od sześciu lat wspiera osoby zmagające się z tą chorobą.

Keanu Reeves i zmyślony wywiad - nie pierwszy taki przypadek

Fikcyjna rozmowa z aktorem znanym z "Matrixa" i serii "John Wick" nie była pierwszą taką w historii. Podobna sytuacja spotkała Drew Barrymore. Jesienią minionego roku linie lotnicze EgyptAir przeprowadziły wywiad z aktorką. Kobieta miała opowiedzieć o swoich nieudanych związkach trudnościach związanych z macierzyństwem. Okazało się, że rozmowa była całkowicie zmyślona, a autorka tekstu użyła wypowiedzi z innych rozmów i konferencji prasowych.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf