Trwa ładowanie...

Keira Knightley po narodzinach drugiego dziecka. Opowiada o trudach macierzyństwa

Keira Knightley ponad miesiąc temu powitała na świecie drugie dziecko. Jak sama mówi, życie z noworodkiem to samo pasmo problemów.
Share
Keira Knightley po narodzinach dziecka. Opowiada o trudach macierzyństwa
Keira Knightley po narodzinach dziecka. Opowiada o trudach macierzyństwaŹródło: Getty Images
d10mnr2

Keira Knightley była jednym z gości na premierze filmu "Official Secrets", w którym zagrała główną rolę. Produkcja opowiada o tłumaczce, która ujawnia tajne dokumenty dotyczące nacisków USA na państwa Unii Europejskiej. Ich celem było poparcie ataku na Irak.

34-letnia gwiazda zachwyciła wszystkich zgromadzonych na czerwonym dywanie. Aktorka w swojej kreacji wyglądała bardzo zjawiskowo. W jednym z wywiadów, udzielonym w ramach promocji filmu, opowiedziała również o trudach macierzyństwa

- To trzeci raz, odkąd urodziłam dziecko, kiedy mam wyszczotkowane włosy. Na dodatek to nie ja to zrobiłam. Kiedy mój fryzjer do mnie przyjechał, siedziałam w piżamie. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że dziś tu jestem, w tej pięknej sukience - powiedziała.

d10mnr2

Keira Knightey cztery lata temu wzięła ślub z Jamesem Rightonem. 27 maja 2015 r. para powitała na świecie pierwszą córkę, Edie.

ZOBACZ TAKŻE: Keira Knightley zdradziła, że od ciągłych zmian fryzur do ról zaczęły wypadać jej włosy

d10mnr2

Podziel się opinią

Share
d10mnr2
d10mnr2