Trwa ładowanie...
d1osp6d

Kendall Jenner w zupełnie innej odsłonie. Wygląda bardzo subtelnie

Kendall Jenner nie potrzebuje pełnego makijażu i wyszukanych kreacji od najlepszych projektantów, choć, jak wiadomo, dobrze wyeksponowane atuty przyciągają uwagę. Zwłaszcza, jeśli modelka zdecyduje się na nieco inny wygląd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kendall Jenner
Kendall Jenner (East News)
d1osp6d

Kendall Jenner jest tą z sióstr z rodziny Kardashian-Jenner, o której pisze się chyba najmniej. Rzeczywiście, dziewczyna nie wzbudza większych kontrowersji, lecz nic w tym złego. Prowadzi spokojne, jak na gwiazdorskie standardy, życie. Pracuje jako modelka i wydaje się, że jest niesamowicie szczęśliwa. Ponieważ Jenner jest gwiazdą wybiegów, największą uwagę fanów Kendall wzbudza jej wygląd. W tej dziedzinie celebrytka ma się czym popisać. Piękna twarz i perfekcyjna sylwetka to już jej znaki rozpoznawcze.

Czasami jednak zdarzy się, że któreś ze zdjęć Kendall Jenner przyciąga uwagę mocniej niż pozostałe. Na przykład takie, na którym celebrytka pokazana jest w zupełnie innej odsłonie. Na swoich najnowszych fotkach wygląda niesamowicie subtelnie, lecz trzeba przyznać, że ta delikatność doskonale do niej pasuje. Modelka zachwyca również figurą – jej szczupłe ciało świetnie się prezentuje.

A czy Wam również podoba się Kendall Jenner w takiej odsłonie

d1osp6d

Podziel się opinią

Share

d1osp6d

d1osp6d