Trwa ładowanie...

Kinga Duda ma już plany na przyszłość. Rodzice odetchnęli z ulgą

Agata Kornhauser-Duda martwiła się o przyszłość swojej córki. Ale ta podjęła już decyzję o tym, gdzie chce mieszkać i rozwijać swoją karierę.

Kinga Duda ma już plany na przyszłość. Rodzice odetchnęli z ulgąŹródło: East News, fot: TOMASZ URBANEK
d1bheeg
d1bheeg

Kinga Duda, która dopiero co ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, w wakacje nie próżnowała. Skończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie.

Córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy spędziła w USA 3 miesiące. Ale to nie jedyny ważny punkt w jej CV, które niedawno wyciekło do sieci. Odbyła praktyki w kilku znanych, również międzynarodowych kancelariach. Była stażystką nawet w Parlamencie Europejskim. Dwa lata temu na oficjalnej stronie uniwersytetu pojawiła się także informacja, że Duda znalazła się wśród najlepszych uczniów UJ na Wydziale Prawa i Administracji. Absolwentka prawa równolegle do studiów prawniczych ukończyła też specjalne programy na amerykańskiej uczelni. Sama deklarowała, że nie ma problemu z wystąpieniami publicznymi.

Po odebraniu przez Kingę dyplomu, Andrzej Duda pochwalił się jej zdjęciem na Instagramie. Napisał: - To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… Duma!

Zaraz potem Kinga pojechała do USA, by rozpocząć kurs. W Stanach, gdzie nikt nie wiedział, że jest córką prezydenta, mogła cieszyć się prywatnością. Bardzo cieszyła się tym czasem. Dlatego jej rodzice zaczęli obawiać się, że jedynaczka postanowi zamieszkać w USA na stałe. Ale Kinga oznajmiła, że wraca do Polski. Agata i Andrzej Duda mogą odetchnąć z ulgą.

d1bheeg

Zobacz także: Nieobecna Agata Kornhauser-Duda. "Mogłaby pomóc mężowi, ale nie chce"

d1bheeg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bheeg