Trwa ładowanie...
d3r9clh

Kinga Rusin nie wspierała Tomasza Lisa? Nowe doniesienia dotyczące ich relacji

W sieci pojawiły się informacje, jakoby Kinga Rusin miała odwiedzać swojego byłego męża w szpitalu. Z ustaleń serwisu Pudelek.pl wynika jednak, że prawda wygląda nieco inaczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin nie wspierała Tomasza Lisa? Nowe doniesienia dotyczące ich relacji
Kinga Rusin nie wspierała Tomasza Lisa? Nowe doniesienia dotyczące ich relacji (East News)
d3r9clh

Kilka dni temu informowaliśmy o dobrych relacjach pomiędzy Kingą Rusin a Tomaszem Lisem. Znana prezenterka miała ponoć odwiedzić swojego byłego męża w szpitalu. Dziennikarz znalazł się tam ze względu na udar, którego doznał po przebiegnięciu maratonu w Amsterdamie. Rusin miała ponoć także załatwić wizyty jednego z najlepszych neurochirurgów w Polsce.

Z doniesień Pudelka wynika jednak, że to nieprawda.

"Wszyscy zastanawiają się, skąd takie bzdury wzięły się w mediach? Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła. (...) Informacje o pomocy Kingi to chyba jakiś żart" - czytamy na Pudelku.

d3r9clh

Informator serwisu twierdzi również, że Tomaszem Lisem miała się opiekować jego druga żona, Hanna Lis.

Kinga Rusin dba o środowisko: "Nie wyrzucam rzeczy!"

"Od samego początku Tomkiem opiekowała się Hanna. Była w Olsztynie już kilka godzin po tym, jak trafił do szpitala. Była przy nim non stop. Najpierw na OIOM-ie, potem na neurochirurgii. Udało jej się załatwić mu miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurochirurgii. Towarzyszyła mu przy każdym śniadaniu, obiedzie, kolacji. Razem z nim wykonywała ćwiczenia, które są niezbędne po udarze. Potwierdzą to wszyscy pracownicy szpitali, w których leżał" - dodaje.

Być może już niedługo poznamy prawdę na ten temat. Najważniejsze, że Tomasz Lis wraca do zdrowia i czuje się znacznie lepiej

d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh