Trwa ładowanie...
d45s6rj

Kinga Rusin składa życzenia urodzinowe córce. Pokazała urocze zdjęcie z przeszłości

"Myślałam, że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią" – zaczęła post na Instagramie. A wszystko z okazji 18-stych urodzin swojej młodszej córki, Igi Lis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin złożyła życzenia urodzinowe swojej córce.
Kinga Rusin złożyła życzenia urodzinowe swojej córce. (Instagram.com)
d45s6rj

"Moja mała córeczka jest już dorosłą (!) młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną” – pisała.

Dla każdego rodzica 18-ste urodziny dziecka są wielkim przeżyciem. Pociecha wchodzi w dorosłość i najczęściej "wyfruwa z gniazda", aby realizować swoje marzenia. Wówczas mama i tata uświadamiają sobie, jak bardzo szybko leci czas i nie wszyscy potrafią się z tym pogodzić.

"Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego! Kocham”- napisała w życzeniach.

d45s6rj

Ostatnio o Idze Lis było nieco głośniej za sprawą związku z Taco Hemingway'em, o którym informował serwis "Pudelek". Wieść o nowej relacji w show biznesie rozgrzała media. Taco Hemingway należy aktualnie do jednych z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów. I praktycznie nikt nie spodziewał się takiego sparowania. I choć oficjalnie informacja nie została potwierdzona, życzymy szczęścia i dołączamy się do życzeń Kingi Rusin.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj