ycipk-2saohz

Kinga Rusin wygląda jak nastolatka. "Sporty ekstremalne to moja pasja"

Kinga Rusin jest pasjonatką sportów ekstremalnych i od lat uprawia kitesurfing. Wiele jej rówieśniczek nie odważyłoby się na takie spędzanie wolnego czasu, ale dziennikarce wyraźnie to służy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News)
ycipk-2saohz

Kinga Rusin wrzuciła na Instagrama fotkę z wypadu nad morze, gdzie poświęca się jednej ze swoich pasji. "Nareszcie" – napisała pod zdjęciem, na którym pozuje w sportowym stroju i torbami wypełnionymi sprzętem do kitesurfingu.

Fanki Rusin nie szczędziły jej komplementów, pisząc, że dziennikarka wygląda jak "nastolatka z amerykańskiej uczelni". "Myślałam, że to córka", "To Pani? Proszę przepis na ten eliksir młodości" – czytamy w innych komentarzach.

ycipk-2saohz

Zobacz także: Kinga Rusin pokazuje zdjęcie z Janem Paweł II. Dodała emocjonalny wpis

Kinga Rusin skończyła w marcu 48 lat, ale jej pasja do sportów ekstremalnych wcale nie gaśnie.

– Nie jestem osobą, która może się położyć pod palmą i czekać, aż odpocznie. Do życia potrzebuję ruchu. Muszę być aktywna, by zregenerować siły – mówiła przed laty "Faktowi".

ycipk-2saohz

W tym samym wywiadzie opowiedziała o miłości do sportów ekstremalnych i stawianiu pierwszych kroków w dyscyplinie, która łączy pływanie na desce z łapaniem wiatru w żagiel/latawiec.

- Uwielbiam kitesurfing. Właśnie wróciłam z pierwszego kite’owego wyjazdu i wybieram się na kolejny – mówiła kilka lat temu. Dziś wiemy, że to uczucie przybrało na sile, a Rusin wykorzystuje każdą okazję, by poszaleć na desce z latawcem.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2saohz

ycipk-2saohz
ycipk-2saohz