Trwa ładowanie...
d30rsl6

Kinga Sawczuk na lekcjach śpiewu. Z tiktokerki w piosenkarkę

Kinga Sawczuk w sieci jest szerzej znana jako Kompleksiara. Nastolatka swoją internetową karierę rozpoczęła na Tik-toku, a jej filmiki szybko stawały się hitem wśród innych użytkowników tej aplikacji. Na tym jednak nie poprzestała. Dziewczyna postanowiła się rozwijać, czego konsekwencją są lekcje śpiewu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Sawczuk ma potencjał, by stać się kolejną śpiewającą idolką nastolatków
Kinga Sawczuk ma potencjał, by stać się kolejną śpiewającą idolką nastolatków (Materiały prasowe)
d30rsl6

Wydawać by się mogło, że tak duży sukces i popularność mogą sprawić, że Kinga Sawczuk stanie się próżna i osiądzie na laurach. Jej nagrania na Tik-toku szybko stają się hitem, dodatkowo na Instagramie obserwuje ją 920 tysięcy osób (dla porównania prezydenta Dudę obserwuje nieco ponad 85 tys. użytkowników). Jednak nic z tych rzeczy!

Kompleksiara doszła do wniosku, że warto rozwijać swoje umiejętności na wielu płaszczyznach i dlatego właśnie zapisała się na lekcje śpiewu.

Zobacz też: Kinga Sawczuk - do niej należy polski internet. Nastolatka doskonale wykorzystuje swoje 5 minut

d30rsl6

– Pan powiedział, że to ładnie brzmi, ale że nie śpiewam zdrowo. Ja nie znałam technik śpiewania – przyznała na Instastory.

Kto wie, być może dzięki tym lekcjom niedługo usłyszymy Sawczuk w radio. Trzeba pamiętać, że wiele światowych gwiazd, jak na przykład Selena Gomez, zaczynało od Disneya. Nie jest więc wykluczone, że tiktokerka zostanie piosenkarką.

Zobacz też: Szybko pocieszył się po rozstaniu z Maffashion. Teraz szaleje w aplikacji randkowej

d30rsl6

Podziel się opinią

Share

d30rsl6

d30rsl6