Trwa ładowanie...

Kinga Sawczuk na lekcjach śpiewu. Z tiktokerki w piosenkarkę

Kinga Sawczuk w sieci jest szerzej znana jako Kompleksiara. Nastolatka swoją internetową karierę rozpoczęła na Tik-toku, a jej filmiki szybko stawały się hitem wśród innych użytkowników tej aplikacji. Na tym jednak nie poprzestała. Dziewczyna postanowiła się rozwijać, czego konsekwencją są lekcje śpiewu.

Kinga Sawczuk na lekcjach śpiewu. Z tiktokerki w piosenkarkęŹródło: Materiały prasowe
d3rj9yh

Wydawać by się mogło, że tak duży sukces i popularność mogą sprawić, że Kinga Sawczuk stanie się próżna i osiądzie na laurach. Jej nagrania na Tik-toku szybko stają się hitem, dodatkowo na Instagramie obserwuje ją 920 tysięcy osób (dla porównania prezydenta Dudę obserwuje nieco ponad 85 tys. użytkowników). Jednak nic z tych rzeczy!

Kompleksiara doszła do wniosku, że warto rozwijać swoje umiejętności na wielu płaszczyznach i dlatego właśnie zapisała się na lekcje śpiewu.

– Pan powiedział, że to ładnie brzmi, ale że nie śpiewam zdrowo. Ja nie znałam technik śpiewania – przyznała na Instastory.

Kto wie, być może dzięki tym lekcjom niedługo usłyszymy Sawczuk w radio. Trzeba pamiętać, że wiele światowych gwiazd, jak na przykład Selena Gomez, zaczynało od Disneya. Nie jest więc wykluczone, że tiktokerka zostanie piosenkarką.

d3rj9yh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rj9yh