Trwa ładowanie...
d1my9vf

Kłopoty w raju? Tabloid donosi o rzekomym rozstaniu Gwen Stefani i Blake'a Sheltona

Gwen Stefani i Blake Shelton uchodzą za wyjątkowo dobraną parę. Kolorowa prasa raz po raz próbuje jednak doszukać się rysy na ich idealnym związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwen Stefani i Blake Shelton
Gwen Stefani i Blake Shelton (Instagram.com)
d1my9vf

Od czasu do czasu na pierwsze strony gazet powracają plotki o ich ślubie. Nic dziwnego. Para muzyków nie stroni od publicznego okazywania uczuć, a w wywiadach mówi o sobie wyjątkowo czule. Są razem od ponad trzech lat i wspólnie wychowują trzech synów piosenkarki z pierwszego małżeństwa.

W ubiegłym roku Stefani w związku z doniesieniami o ich rzekomym ślubie, musiała tłumaczyć Ellen De Generes, że nie wyszła jeszcze za mąż za Blake’a. I gdy wydawało się, że tym uciszyła plotki, pojawiły się kolejne.

Tym razem kolorowa prasa donosi o kryzysie w ich związku. Magazyn "Life & Style" stwierdził nawet, że para się rozstała. Źródło magazynu donosi, że muzyk wyprowadził się z ich wspólnego domu, a o tym, że chce się rozstać miał powiedzieć Stefani w 30 sekundowej rozmowie telefonicznej. - Gwen czuła się upokorzona. Była zła, a Dzień Matki okazał się najgorszym dniem w jej życiu - dodało dramatycznie źródło.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Zobacz także: Gwen Stefani wygląda coraz młodziej. Zerknijcie na jej zdjęcia sprzed 20 lat!

d1my9vf

Magazyn jednak praktycznie sam podważył swoje doniesienia, bo w tym samym tekście zaznaczono, że nic nie wskazywało na kryzys u gwiazdorskiej pary. Sensacyjne doniesienia więc można włożyć między plotki.

Tymczasem jak podaje serwis hollywoodlife.com, para ostatnio świetnie bawiła się na koncercie wspólnego przyjaciela, Luke’a Bryana. Muzyk wystąpił w klubie Shletona w Tishomingo w Oklahomie. Piosenkarka zamieściła także w mediach społecznościowych krótką relację z tego wieczoru.

Na jej Instastory można zobaczyć, jak bawili się na koncercie, a także ujęcia zza kulis, gdy Shelton był na scenie. Amerykańskie media i fanów najbardzie jrozemocjonował jednak filmik, na którym Shelton czule całuje Stefani. Cóż, to chyba najlepszy dowód na to, że o żadnym rozstaniu nie ma mowy.

d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf