Trwa ładowanie...

Kolacja Signature Gwiazd z Anitą Lipnicką i Markiem Grayem

27 marca w restauracji Signature w Warszawie, przy Poznańskiej 15 odbyła się kolejna odsłona projektu Signature Gwiazd. Na kolację inaugurującą wprowadzenie dania Anity Lipnickiej i Marka Graya oraz Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana przybyło wiele gwiazd.

Kolacja Signature Gwiazd z Anitą Lipnicką i Markiem GrayemŹródło: AKPA
d46inb3

Wszystkie dania dla zgromadzonych gości zostały przygotowane przez parę a wśród nich danie główne grillowana ośmiornica, która jest już dostępna w restauracyjnym menu.

Ten wieczór w restauracji Signature należał zdecydowanie do wyjątkowych. Lekka, przyjemna i elegancka czwarta odsłona Signature Gwiazd zebrała po raz kolejny wspaniałych gości i partnerów jak Longines i Instax. Goście zebrani w hotelowym patio H15 Boutique Hotel na części oficjalnej, udali się na kolację by jako pierwsi degustować dania przygotowane przez parę. Wśród nich byli: Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Omena Mensah, Katarzyna Zielińska, Anna Zejdler - Ibisz.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA

"Cudowna przygoda! Gotowanie to magia. Podobnie jak muzyka i sztuka. Gwiazdą wieczoru została ośmiornica grillowana. Jej historia ma swoje korzenie na greckiej wyspie, gdzie pobraliśmy się na plaży. To było nasze danie ślubne, podane w tawernie. Pomyśleliśmy, że mamy już dość zimy i zaserwujemy coś, co będzie się kojarzyło ze słońcem, z latem, z morzem. Przyznam, że modyfikowaliśmy je na wiele sposobów tak, by podczas kolacji było perfekcyjne. Oboje uwielbiamy jeść i kochamy podróże, a te najlepiej smakują od kuchni" - mówi Anita Lipnicka

d46inb3

Wisienką na torcie owego wieczoru był kameralny koncert Anity Lipnickiej. Po daniu głównym wszystkich zebranych zaproszono na patio na którym Anita zaśpiewała dla swoich gości kultowe utwory a wśród nich "piosenkę księżycową” , którą wyjątkowo zadedykowała Borysowi Szycowi.

fot. AKPA Materiały prasowe
fot. AKPA Źródło: Materiały prasowe

"Dania Małgosi Sochy, Anita Sokołowskiej i Borys Szyca cieszą się ogromną popularnością, myślę, że teraz i danie Anity Lipnickiej i Marka Graya uzyska olbrzymie uznanie wśród naszych gości” mówi Marcin Mazur,dyrektor spółki zarządzającej restauracją

Danie pary dostępne już w menu Signature to:
Ośmiornica z ziemniakiem, cimichurri i avocado

d46inb3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46inb3