Trwa ładowanie...

Kolejne wątki w sprawie śmierci Chady. Na jaw wychodzą nieznane szczegóły

Okoliczności nagłej śmierci rapera wciąż wywołują duże emocje. Na jaw wychodzą nowe, szokujące wątki.

Kolejne wątki w sprawie śmierci Chady. Na jaw wychodzą nieznane szczegółyŹródło: Facebook.com
d41a2cu
d41a2cu

Sprawa śmierci rapera, pozornie jasna, okazuje się dość tajemnicza. Chada po wypadku (według świadków wyskoczył z okna hotelu na trzecim piętrze) został przewieziony ze szpitala w Mysłowicach do placówki zajmującej się zaburzeniami psychicznymi w Rybniku i to tam zmarł. Specjaliści wykluczyli, aby raper zmarł w wyniku interwencji policjantów, którzy go obezwładnili. Rzecznik szpitala także potwierdzała, że podczas procedur na izbie przyjęć nie miały miejsca żadne niestandardowe i odbiegające od normy zdarzenia. W sprawie jednak pojawiają się coraz coraz więcej zaskakujących szczegółów poprzedzających tragiczne wydarzenia.

Jak wynika z ustaleń "Gazety Wyborczej", 17 marca hospitalizowany Chada miał wpaść w szał i niszczyć szpitalny sprzęt. Do salowej krzyknął "Spier… bo cię zabiję", a następnie biegał po korytarzu i wzywał Jezusa. Personel szpitala natychmiast zdecydował się wezwać policję. W międzyczasie Chada zaczął uderzać balkonikiem o ścianę, a następnie uciekł do parku. Tam został schwytany i skuty w kajdanki, a następnie przewieziony do szpitala Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

To jednak nie wszystkie zaskakujące doniesienia. Przypomnijmy, że po śmierci Chady sprawdzono bowiem kosze na śmieci sali szpitalnej w Mysłowicach, gdzie przebywał raper. Znaleziono w nim woreczek z dziwną, zieloną substancją. Została ona przekazana policji w Katowicach, obecnie jest badana.

d41a2cu

- Przypuszczamy, że Tomasz Ch. mógł dostać to w prezencie od dwóch kolegów, którzy odwiedzili go w szpitalu w sobotę. Teraz ich szukamy - powiedział jeden z oficerów policji. Według "Gazety Wyborczej" funkcjonariusze sprawdzają monitoring szpitala, czekają także na pełne wyniki badań toksykologicznych.

d41a2cu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41a2cu