Trwa ładowanie...
d1wqt0p

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej. Księżna Kate może się na nim nie pojawić

Jeden gorący ślub w rodzinie królewskiej to za mało. Zaledwie kilka miesięcy po ceremonii Harry’ego i Meghan, a brytyjski pałac przygotowuje się do kolejnej. Tym razem "tak" powie księżniczka Eugenia z Yorku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate może nie pojawić na "royal wedding". Fani doszukują się powodów
Księżna Kate może nie pojawić na "royal wedding". Fani doszukują się powodów (Getty Images)
d1wqt0p

Kolejny w tym roku ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej odbędzie się już na początku października. Księżniczka Eugenia z Yorku i jej narzeczony będą przysięgać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

Jednak choć uroczystość ma odbyć się dopiero za kilka miesięcy, to kontrowersje wokół niej rodzą się już teraz. Dzieje się tak głównie za sprawą księżnej Kate, która najprawdopodobniej na ślubie się nie pojawi. Dlaczego?

d1wqt0p

Jako oficjalny powód podaje się poród Pippy Middleton, którego termin przypada na pierwszą połowę października. Kate chce czuwać przy siostrze i ją wspierać. A świeżo upieczonej mamie wiele rzeczy może przysporzyć problemów.

Fani jednak doszukują się zupełnie innego powodu, dla którego księżna miałaby nie pojawić się na ceremonii. Podobno Kate i Eugenia nie przepadają za sobą. W końcu to o tej pierwszej nieustannie piszą dziennikarze na całym świecie, a Eugenia i jej starsza siostra Beatrycze, grają drugie skrzypce.

Wszyscy mają jednak nadzieję, że Kate pojawi się na ślubie księżniczki i zachwyci wszystkich swoją stylizacją. Jak zwykle.

d1wqt0p

Podziel się opinią

Share

d1wqt0p

d1wqt0p