Trwa ładowanie...
d2yin35

Konflikt Miley Cyrus i Nicki Minaj. Raperka wulgarnie kontratakuje

Konflikt pomiędzy Miley Cyrus a Nicki Minaj zdecydowanie przybiera na sile. Zaczepki są coraz bardziej bezpośrednie. Teraz raperka oskarżyła przeciwniczkę o romans z producentem. Opisała to dość wulgarnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konflikt pomiędzy Miley Cyrus a Nicki Minaj jest coraz ostrzejszy
Konflikt pomiędzy Miley Cyrus a Nicki Minaj jest coraz ostrzejszy (East News)
d2yin35

Konflikt Miley Cyrus i Nicki Minaj

Nie jest tajemnicą, że Miley Cyrus i Nicki Minaj po prostu się nie lubią. Wszystko zaczęło się w 2015 roku, miesiąc przed galą rozdania nagród MTV VMA. Minaj skrytykowała nominacje. Raperka twierdziła, że jej hit "Anaconda" ma ich mniej niż utwory białoskórych artystów. Cyrus zdecydowała się to skomentować. Rozmowie z "The New York Times" uznała, że problem rasizmu na świecie jest oczywisty, a pretensje Minaj wynikają z jej "samolubnej natury". W czasie gali Nicki wytknęła “koleżance” wypowiedź i publicznie nazwała ją suką.

Nicki Minaj wulgarnie odpowiada Miley Cyrus

W ostatnim czasie konflikt narasta. Cyrus w utworze "Cattitude", który znalazł się na jej ostatnim mini albumie śpiewa: “Kocham cię Nicki, ale słucham Cardi B". Tymi słowami jasno pokazuje, że nie śledzi jej twórczości.

d2yin35

Minaj nie pozostała na to obojętna. W podcaście Queen Radio ostro skontrowała. - Kurczaki nie mogą gadać bzdur o królowych. Widzę, że wiele zwykłych kurczaków próbuje wywoływać imię królowej dla rozgłosu. To się zawsze zdarza. Biała dziewczynka płacze, próbując przedstawić ciemnoskórą dziewczynę jako złego gościa… - stwierdziła

Jednak na tym kontra Minaj się nie skończyła. Oficjalnie oskarżyła Cyrus o romans z producentem muzycznym Mikiem Willem. - Potraktowała mnie bez szacunku i to bez jakiegokolwiek powodu. A ja właśnie widziałam ją po tym, jak ssała k....a Mike’owi Willowi w studiu - powiedziała.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus od 23 grudnia 2018 roku jest w związku małżeńskim z Liamem Hemsworthem, więc oskarżenia ze strony Nicki Minaj są bardzo poważne. Ciekawe, czy piosenkarka odniesie się do nich.

d2yin35

Podziel się opinią

Share
d2yin35
d2yin35