Trwa ładowanie...

Miley Cyrus z nowym mini albumem. Tuż przed występem na Orange Warsaw Festival

Miley Cyrus wydała właśnie nowy album. "She Is Coming" zawiera sześć zupełnie świeżych utworów. Bardzo możliwe, że zaśpiewa je podczas występu na Orange Warsaw Festival, który już w sobotę 1 czerwca.

Miley Cyrus z nowym mini albumem. Tuż przed występem na Orange Warsaw FestivalŹródło: East News, fot: Angela Weiss
d30qo57

Miley Cyrus z nowym minialbumem

Mini album Miley Cyrus "She Is Coming" to sześć nowych utworów, które brzmieniowo odbiegają od jej poprzednich piosenek - zerwała z klimatami country i nastawiła się na nowoczesny pop.

Choć fani liczyli na kilkanaście nowych utworów, to wydają się być zadowoleni nową wersją muzyczną swojej idolki. Piosenki są z jednej strony balladowe (np. "Unholy"), z drugiej bardzo energiczne (np. "Mother’s Daughter"). Miley Cyrus też potwierdza swoją otwartość i tolerancję dla osób ze środowiska LGBT poprzez wspólny utwór "Cattitude" z RuPaul, królową drag queen.

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival

Bardzo możliwe, że Miley Cyrus zaśpiewa na swoim koncercie podczas Orange Warsaw Festival. Jej koncert na torze wyścigów konnych Służewiec już w sobotę 1 czerwca. Planowo ma rozpocząć się o godzinie 23:00 i potrwać ponad godzinę.

d30qo57

Przypomnijmy, że wokalistki pierwotnie miało nie być na imprezie. Na początku maja organizatorzy ogłosili, że zajmie miejsce Cardi B, która musiała zrezygnować z powodu zobowiązań promocyjnych w USA.

d30qo57
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30qo57