Trwa ładowanie...

Koniec tajemnicy! Maślak poznał płeć drugiego dziecka

Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń spodziewają się drugiego dziecka. Na chwilę przed porodem małżonkowie poznali płeć drugiego malucha. Para nie kryła wzruszenia, gdy w końcu dowiedzieli się, czy ich syn Maksymilian będzie miał brata czy siostrę.

Share
Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń poznali płeć swojego drugiego dziecka
Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń poznali płeć swojego drugiego dzieckaŹródło: YouTube
d3bszlr

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są już szczęśliwymi i dumnymi rodzicami 2-letniego Maksymiliana. Gdy małżonkowie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, fani oszaleli. Internauci zaczęli śledzić każdy ich krok i wyczekiwać jakichkolwiek informacji na temat bobasa. Dumni rodzice jednak skrupulatnie pilnowali, aby zbyt wiele newsów nie dostawało się poza ich rodzinę. Największą tajemnicą do niedawna pozostawała kwestia płci malucha. Choć pojawiły się pogłoski, że mały Maks będzie mieć brata, państwo Maślakowie nie skomentowali tych rewelacji. Do teraz.

Nową modą, zwłaszcza w świecie znanych i lubianych, jest nie tylko organizowanie przed porodem baby shower, ale również imprezy, podczas której uroczyście poznaje się płeć dziecka. Wszystko musi być zrobione z pompą i oczywiście udokumentowane w sieci.

d3bszlr

Rafał również poddał się tym trendom i przebijając ogromny balon, ogłosił, że tym razem na świat przyjdzie... dziewczynka. Gdy posypało się różowe confetti, zarówno Maślak, jak i jego żona nie kryli wzruszenia.

Młodym rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Rafał Maślak przebija balon z confetti YouTube
Rafał Maślak przebija balon z confettiŹródło: YouTube
Małżonkowie nie kryli wzruszenia YouTube
Małżonkowie nie kryli wzruszeniaŹródło: YouTube

Zaczynały karierę, kiedy były dziećmi. Teraz same mają już dzieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3bszlr

Podziel się opinią

Share
d3bszlr
d3bszlr