Trwa ładowanie...
d4gtgnk

Rafał Maślak przywitał synka. Pochwalił się uroczym zdjęciem

Rafał Maślak został tatą. Dzień po tym, jak jego żona, Kamila Nicpoń, urodziła syna, były Mister Polski pokazał wzruszające ujęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maślak i Kamila Maślak (Nicpoń) są rodzicami
Rafał Maślak i Kamila Maślak (Nicpoń) są rodzicami (ONS.pl)
d4gtgnk

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń długo ukrywali fakt, że zostaną rodzicami. Wiadomość o ciąży ogłosili na Instagramie trzy miesiące temu, w okolicy świąt Bożego Narodzenia. To wtedy zaczęło się publiczne odliczanie do porodu - już z fanami. 29 marca maleństwo przyszło na świat, a dzień później dumny tata podzielił się intymnym ujęciem. Widać na nim dłoń Rafała i niewielką rączkę jego syna, Maksymiliana. Natychmiast posypały się gratulacje. Złożyli je nie tylko wielbiciele mistera, którzy śledzą jego medialną karierę, ale i inne gwiazdy.

Czyj ślub najbardziej podekscytował Pudelka? "U Krupy były zachowane pozory prywatności"

Maślak napisał: "Witaj synku. Kocham Cię". Skromny, ale czuły opis wystarczył, by poruszyć wszystkich. Dali o tym znać Adam Zdrójkowski, kolega z programu "Dance, Dance, Dance", Marcelina Zawadzka - bliska przyjaciółka Maślaka i jego partnerka w show, Ida Nowakowska - choreografka, tancerka i jurorka w "DDD", Kamila Szczawińska - modelka, Artur Chamski - aktor, Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015, Łukasz Jemioł - projektant.

Macademian Girl, która bierze udział w innym tanecznym programie, czyli "Taniec z gwiazdami", napisała: "OMG. Gratulacje Kochani!!! Będziecie z Kamilką wspaniałymi rodzicami", a Robert Kupisz, juror w "Dance, Dance, Dance" dodał: "I to jest priorytet!". Dominika Tajner-Wiśniewska skomentowała: "Gratki Rafi".

d4gtgnk

Wygląda na to, że Maślakowie cieszą się sympatią celebrytów. Czekacie na fotki pary z małym Maksem?

d4gtgnk

Podziel się opinią

Share
d4gtgnk
d4gtgnk