Kontrowersyjny duet chwali się nowym klipem. Johnny Depp wystąpił w teledysku Marylina Mansona

Marylin Manson pochwalił się nowym teledyskiem do singla pochodzącego z albumu "Heaven Upside Down". W prowokacyjnym wideo wystąpił Johnny Depp.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp w klipie Marylina Mansona
Johnny Depp w klipie Marylina Mansona (Youtube.com)
WP

Marylin Manson powraca z nowym, mocnym teledyskiem, promującym najnowszą płytę. Pierwotnie płyta miała nazywać się "Say10" i ukazać się w lutym. Premiera jednak została przeniesiona na październik, a ostatecznie nosi tytuł "Heaven Upside Down". W promującym krążek klipie do piosenki "Say10" gościnnie wystąpił Johnny Depp. Nie od dziś wiadomo, że panowie się przyjaźnią, zdarza im się grać razem, a Depp sam nie stroni od ostrego brzmienia występując w supergrupie The Hollywood Vampires. W teledysku, jak przystało na estetykę Mansona, nie brakuje mroku, krwi i nagości, a samo wideo, krótko mówiąc, jest dość kontrowersyjny.

WP

Gdyby płyta wyszła wtedy, kiedy zamierzałem, kiedy myślałem, że jest ukończona, czyli w lutym, nie byłoby na niej utworów "Revelation #12", "Heaven Upside Down" i "Saturnalia". To są trzy kluczowe piosenki, które opowiadają całą historię. Wszystkie te teksty miałem już napisane, ale nie mogłem dla nich znaleźć miejsca. Gdyby to był film, znalazłyby się one na początku, w środku i na końcu. Po "Heaven Upside Down" jest piosenka, która nadawałaby się pod napisy końcowe, podsumowuje historię płyty, a interpretacja należy do słuchacza - mówił o nowym wydawnictwie Manson.

Aktualnie muzyk ma krótką przerwę w trasie po tym, jak doznał kontuzji podczas koncertu w Nowym Jorku. 30 września 2017 roku, podczas wykonywania utworu "Sweet Dreams (Are Made Of This)". Marilyn Manson został przygnieciony elementem dekoracji. Koncert przerwano, a artysta został przewieziony do szpitala. Wszystkie koncerty, zaplanowane w dniach 2-14 października zostały przesunięte na inny termin, ale jak zapewniają przedstawiciele artysty, ma nadzieję wrócić na scenę tak szybko, jak to tylko możliwe.

Youtube.com
Podziel się
WP
Youtube.com
Podziel się
Youtube.com
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP