Trwa ładowanie...
d1wlnn7

Koronawirus. Dzieci księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbie zdrowia

Pandemia koronawirusa jest szczególnym wyzwaniem dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych na całym świecie. Wielu szarych obywateli stara się okazać im za tą pracę wyrazy szacunku. Nikt jednak nie zrobił tego w tak uroczy sposób, jak mali George, Charlotte i Louis z królewskiego dworu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina książąt Cambridge w komplecie.
Rodzina książąt Cambridge w komplecie. (Getty Images)
d1wlnn7

Księżna Kate i książę William są uwielbiani, a od momentu, gdy doszło do Megxitu, pełnią coraz więcej funkcji, współpracując z królową Elżbietą II. Oprócz tego są rodzicami trójki dzieci, których każde publiczne pojawienie się wywołuje zachwyt poddanych. W tym trudnym czasie, kiedy Wielka Brytania mierzy się z nagłym wzrostem zakażeń koronawirusem, który dopadł nawet księcia Karola, każdy gest wsparcia jest na wagę złota. Dlatego książęta Cambridge wzięli udział w wyjątkowej akcji.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W ramach podziękowania wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, farmaceutom oraz innym pracownikom i wolontariuszom służby zdrowia, którzy niestudzenie zwalczają pandemię, opublikowano filmik z udziałem pociech księżnej Kate i księcia Williama.

d1wlnn7

Na profilu Kensington Royal na Instagramie można zobaczyć, jak prawie 7-letni książę George, niespełna 5-letnia księżniczka Charlotte i 2-letni książę Louis biją brawa dla brytyjskiej służby zdrowia. Gdyby nie ich rozpoznawalne twarze, można by uznać, że to zwyczajne dzieci miło spędzające ze sobą czas.

Na nagraniu widać jednak, jak szybko dorastają kolejni następcy brytyjskiego tronu. Zwłaszcza George'owi przybyło wzrostu. Za to księżniczka Charlotte, gdy uśmiecha się, coraz bardziej przypomina babcię, królową Elżbietę II.

Rozczulił was ten widok?

d1wlnn7

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1wlnn7

Podziel się opinią

Share

d1wlnn7

d1wlnn7