Trwa ładowanie...

Koronawirus. Natalia Kukulska informuje: Msza z okazji 40. rocznicy śmierci Anny Jantar odwołana

Natalia Kukulska przekazała fanom smutną informację. Msza z okazji 40. rocznicy śmierci Anny Jantar nie odbędzie się. Powodem jest rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa.

Koronawirus. Natalia Kukulska informuje: Msza z okazji 40. rocznicy śmierci Anny Jantar odwołanaŹródło: East News, fot: East News
d27bvds

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku. Samolot Ił-62 "Mikołaj Kopernik" leciał z Nowego Jorku do Warszawy, rozbił się przy podejściu do lądowania na lotnisku na Okęciu. W katastrofie zginęło łącznie 87 osób. Jak wykazało śledztwo, przyczyną katastrofy była wada konstrukcyjna. Natalia Kukulska miała wówczas tylko 4 lata.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Z okazji 40. rocznicy śmierci Anny Jantar, jej córka Natalia Kukulska, chciała oddać jej hołd.

d27bvds

- 14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar - rozpoczęła swój wpis Natalia Kukulska.

Okazuje się, że msza z okazji 40. rocznicy śmierci Anny Jantar nie odbędzie się ze względu na pandemię koronawirusa.

- Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy - zapowiedziała artystka.

Kiedy już wiadomo, że msza w intencji Anny Jantar nie odbędzie się, Natalia Kukulska wpadła na inny pomysł, by oddać hołd mamie.

d27bvds

- Jednak tego dnia spotkam się z Wami inaczej. Podzielę się wspomnieniami o mamie w Pytaniu na Śniadanie (godz. 10:20), a potem w programie "Lajk!" Mateusza Szymkowiaka (godz. 19.30)! Niedawno udzieliłam też kilku osobistych wywiadów, w których opowiadam o mamie - m.in. do Viva.pl i Onetu. Ich publikacja zapewne wkrótce. Zresztą nie o wszystkich artykułach, programach i audycjach wiem… bądźcie czujni - zapowiedziała piosenkarka.

d27bvds
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27bvds