WP

Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Wpis chwyta za serce

Natalia Kukulska zaskoczyła swoich fanów. Zdecydowała się na ważny krok. Przez lata nie była w stanie odwiedzić miejsca śmierci matki, Anny Jantar. Instagramowy wpis wyraża więcej niż tysiąc słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (East News, Fot: East News)
WP

Niedawno minęła 39. rocznica śmierci Jantar. W tym szczególnym dniu Kukulska zdecydowała w końcu po raz pierwszy odwiedzić miejsce śmierci mamy. W poruszającym wpisie wokalistka nie ukrywa, że był to jeden z najtrudniejszych dni w jej życiu.

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska straciła mamę w wieku zaledwie 4 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Kukulska wspiera inicjatywę Dody: "Byłam gotowa wziąć udział w koncercie"

WP

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku. Samolot Ił-62 "Mikołaj Kopernik" leciał z Nowego Jorku do Warszawy, rozbił się przy podejściu do lądowania na lotnisku na Okęciu. W katastrofie zginęło łącznie 87 osób. Jak wykazało śledztwo, przyczyną katastrofy była wada konstrukcyjna.

- Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego co wie od przyjaciela, gdy spojrzał mi w oczy. Bardzo to doceniam. Tym samym powiedział wszystko... czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany...? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia - czytamy pod zdjęciem na profilu na Instangramie Kukulskiej.

WP

- Pani mama żyje w pamięci nas wszystkich, a kolejne pokolenia ze zdziwieniem odkrywają ją i jej piosenki. Ściskam panią serdecznie, to na pewno był trudny krok - napisała jedna z fanek piosenkarki pod postem.

Anna Jantar została pochowana na Cmentarzu Wawrzyszewskim. Na jej nagrobku widnieje nazwisko Anna Jantar Kukulska.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP