Trwa ładowanie...

Korwin-Piotrowska podpadła kolejnej osobie? Aneta Kręglicka nie kryje rozgoryczenia

Karolina Korwin-Piotrowska ma na pieńku z wieloma osobami, ponieważ wprost mówi to, co myśli. Tym razem hipokryzję wytknęła jej Aneta Kręglicka. Przed nią zrobiły to inne osoby.

Share
Aneta Kręglicka zarzuciła dziennikarce hipokryzję.Aneta Kręglicka zarzuciła dziennikarce hipokryzję.Źródło: AKPA
dl21uaw

Karolina Korwin-Piotrowska mogłaby mieć na drugie imię "Kontrowersja". Dziennikarka głośno mówi to, co myśli, choć zapewne ma świadomość, że jej słowa mogą nie dla wszystkich być wygodne i odbić się głośnym echem. Dlatego też już niejednokrotnie obrywało jej się za swoją postawę. W ostatnim czasie niepochlebnie wypowiadała się o niej między innymi Monika Janowska, która nazwała ją naczelną polską hejterką.

Minęło zaledwie kilka dni, a sytuacja się powtarza. Jednak tym razem to Anega Kręglicka postanowiła napisać kilka słów. I choć w jej wywodzie nie padło nazwisko Korwin-Piotrowskiej, można zakładać, że chodziło właśnie o nią. Choćby przez to, że gdy dziennikarka prowadziła "Magiel towarzyski", Kręglicka wielokrotnie była przez nią krytykowana.

Kręglicka postanowiła uzewnętrznić się na Instagramie, gdzie napisała, że tak naprawdę każdy z nas to hipokryta. Jedni jednak potrafią się zreflektować, przyznać do winy i naprawić błędy. Drudzy zaś to zupełnie inna bajka.

"Są jednak drudzy, którzy bezrefleksyjnie zapominają, jak to było i wymazują ze swojej pamięci momenty, kiedy wobec innych zachowywali się podle. Za to teraz nas pouczają. Co więcej piszą wrażliwe książki i stają za tematami, których nigdy nie powinni dotykać" - napisała Aneta Kręglicka.

dl21uaw

"Budowanie swojej pozycji medialnej na hejcie i wywoływaniu strachu wpisuje się niestety w coraz bardziej powszechną nienawiść, a popularyzowanie takich osób jest niczym innym, jak tym samym wpisywaniem się w tę wstydliwą tendencję" - dodała. "Jestem stanowczo przeciwna nienawiści" - zaznaczyła ostro Aneta Kręglicka.

Jana Shostak w programie "Newsroom" o tym jak, przykuć uwagę odbiorców

Myślicie, że rzeczywiście chodzi tu o Korwin-Piotrowską?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dl21uaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl21uaw
dl21uaw