Trwa ładowanie...

Korwin-Piotrowska podpadła kolejnej osobie? Aneta Kręglicka nie kryje rozgoryczenia

Karolina Korwin-Piotrowska ma na pieńku z wieloma osobami, ponieważ wprost mówi to, co myśli. Tym razem hipokryzję wytknęła jej Aneta Kręglicka. Przed nią zrobiły to inne osoby.

Aneta Kręglicka zarzuciła dziennikarce hipokryzję.Aneta Kręglicka zarzuciła dziennikarce hipokryzję.Źródło: AKPA
d110yj7
d110yj7

Karolina Korwin-Piotrowska mogłaby mieć na drugie imię "Kontrowersja". Dziennikarka głośno mówi to, co myśli, choć zapewne ma świadomość, że jej słowa mogą nie dla wszystkich być wygodne i odbić się głośnym echem. Dlatego też już niejednokrotnie obrywało jej się za swoją postawę. W ostatnim czasie niepochlebnie wypowiadała się o niej między innymi Monika Janowska, która nazwała ją naczelną polską hejterką.

Minęło zaledwie kilka dni, a sytuacja się powtarza. Jednak tym razem to Anega Kręglicka postanowiła napisać kilka słów. I choć w jej wywodzie nie padło nazwisko Korwin-Piotrowskiej, można zakładać, że chodziło właśnie o nią. Choćby przez to, że gdy dziennikarka prowadziła "Magiel towarzyski", Kręglicka wielokrotnie była przez nią krytykowana.

Kręglicka postanowiła uzewnętrznić się na Instagramie, gdzie napisała, że tak naprawdę każdy z nas to hipokryta. Jedni jednak potrafią się zreflektować, przyznać do winy i naprawić błędy. Drudzy zaś to zupełnie inna bajka.

"Są jednak drudzy, którzy bezrefleksyjnie zapominają, jak to było i wymazują ze swojej pamięci momenty, kiedy wobec innych zachowywali się podle. Za to teraz nas pouczają. Co więcej piszą wrażliwe książki i stają za tematami, których nigdy nie powinni dotykać" - napisała Aneta Kręglicka.

d110yj7

"Budowanie swojej pozycji medialnej na hejcie i wywoływaniu strachu wpisuje się niestety w coraz bardziej powszechną nienawiść, a popularyzowanie takich osób jest niczym innym, jak tym samym wpisywaniem się w tę wstydliwą tendencję" - dodała. "Jestem stanowczo przeciwna nienawiści" - zaznaczyła ostro Aneta Kręglicka.

Jana Shostak w programie "Newsroom" o tym jak, przykuć uwagę odbiorców

Myślicie, że rzeczywiście chodzi tu o Korwin-Piotrowską?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d110yj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d110yj7