Trwa ładowanie...

Kossakowski wydał oświadczenie na temat związku z Wojciechowską. "Jest to decyzja dość intymna"

Od kilku tygodni kolorowa prasa donosi o romansie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarz w końcu zabrał głos w tej sprawie.

Kossakowski wydał oświadczenie na temat związku z Wojciechowską. "Jest to decyzja dość intymna"Źródło: Instagram.com
d1i0mb5
d1i0mb5

Już od dłuższego czasu plotkuje się o tym, że Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim. Oboje nie zdecydowali się dotychczas na żaden komentarz w tej kwestii, ale po tym, jak paparazzi przyłapali ich na okazywaniu sobie czułości, sprawa stała się jasna. Wiele osób prosiło dziennikarza o oficjalne potwierdzenie tych doniesień. Kossakowski odmówił wszystkim przedstawicielom mediów, ale wystosował na Facebooku oświadczenie, w którym wyjaśnił kilka spraw.

"Od niedawna wzbudzam zainteresowanie ludzi, którzy do tej pory nie zwracali na mnie przesadnej uwagi i zdaje się, wszyscy byliśmy z tego zadowoleni. Kontaktują się więc ze mną przedstawiciele kolorowej prasy z prośbami o komentarz dotyczący mojego życia osobistego. (...) Wiem że taka jest rzeczywistość, a oni nie czynią tego dla własnej satysfakcji, ale dlatego, że taką mają pracę, bo są ludzie, którzy odnajdują w czytaniu takich rzeczy przyjemność. Ale to też nie znaczy, że w to wejdę i że będę grał w nie swoją grę według reguł, które nie są moimi regułami."

Dziennikarz tłumaczy też dlaczego nie chce publicznie mówić o związku z dziennikarką. Ironizuje przy tym, że pochodzi z "patologicznej rodziny", gdzie ceniło się intymność.

d1i0mb5

"(...) Zostałem wychowany w patologicznej rodzinie i moi patologiczni rodzice wpoili mi dziwne zasady, między innymi, że jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem to jest to decyzja dość intymna i wyjątkowa zarazem. I jeżeli koniecznie, chcą kogoś o tym informować to informują rodzinę i przyjaciół. Nie ma potrzeby zaczepiać nieznajomych i nachalnie im się zwierzać, bo to działanie redukujące intymność i wytrącające wyjątkowość".

Choć w swoim oświadczeniu Kossakowski apeluje o prawo do prywatności, to między słowami potwierdził, że związał się z Wojciechowską. Obojgu życzymy wiele szczęścia! Może jeszcze kiedyś zdecydują się na wspólny wywiad.

d1i0mb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0mb5