Trwa ładowanie...
d3jm4ib

Kozidrak kupuje sobie solarium. Gwiazda ma kosztowną zachciankę

Ryszard Rynkowski śpiewał, że kobiety lubią brąz. Kozidrak zdecydowanie potwierdza tę tezę i kupuje nowe łóżko do opalania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak (East News, Fot: East News)
d3jm4ib

Nie ma co ukrywać, w show biznesie wygląd jest bardzo ważny. Świetnie zdaje sobie z tego sprawę Beata Kozidrak, która cieszy się statusem jednej z największych polskich diw. Gwiazda zawsze wygląda nienagannie i dba o swój wizerunek sceniczny. Okazuje się, że jej receptą na młody wygląd jest opalenizna. W końcu ciało muśnięte słońcem sprawia, że człowiek wygląda młodziej.

Choć podczas lata o kąpiel słoneczną nie trudno, to artystka już martwi się, co zrobi w chłodniejsze dni. Postanowiła, że kupi sobie solarium. Choć za łózko do opalania trzeba zapłacić aż 15 tys. zł., to dla gwiazdy formatu Beaty nie jest to duży wydatek.

– Beata planowała to w sumie od kiedy się przeprowadziła do Warszawy, ale ciągle jej brakuje czasu. Mówi znajomym, że musi do końca wakacji kupić odpowiednie łóżko, by w zimniejsze dni cieszyć się ciepłem. Uznała, że pora wrócić do dawnych zwyczajów. I nie chce słyszeć, że solarium nie jest zdrowe dla skóry i przyspiesza procesy starzenia – wyznała w "Fakcie" znajoma piosenkarki.

d3jm4ib

Niestety opalanie w nadmiarze w istocie nie jest najlepsze dla skóry. Miejmy nadzieję, że gwiazda pomyśli o swoim zdrowiu i zachowa umiar.

d3jm4ib

Podziel się opinią

Share

d3jm4ib

d3jm4ib