Trwa ładowanie...
di6kp71

Kozidrak wystąpiła w podartych jeansach i kabaretkach. Publiczność była zachwycona

Beata Kozidrak nie zwalnia tempa. Artystka intensywnie koncertuje, a przy tym wciąż wygląda zjawiskowo. Gwiazda wystąpiła na wiankach w Warszawie i dała prawdziwe show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kozidrak na wiankach w Warszawie
Kozidrak na wiankach w Warszawie (Facebook.com)
di6kp71

Ostatnio w wywiadzie dla "Gali" Kozidrak wyznała, że wciąż "płynie w niej gorąca krew". Patrząc na jej ostatnie poczynania, ciężko się z tym nie zgodzić. Wokalistka wraz z zespołem Bajm ruszyła w kolejną (bardzo dochodową) trasę koncertową, a oprócz tego chętnie występuje na imprezach okolicznościowych. Fani mogli posłuchać nieśmiertelnych hitów Kozidrak na tegorocznych "Wiankach nad Wisłą" w Warszawie.

Beata była jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd tego wieczoru. Piosenkarka, mimo skończonych 58 lat, nie zrezygnowała ze swoich odważnych scenicznych kreacji. Gwiazda zaprezentowała się w wysokich jeansowych kozakach oraz w podartych spodniach, pod które założyła kabaretki. Głowę ozdobiła kwiecistym wiankiem.

Tuż po koncercie fani wyrażali swój zachwyt w komentarzach na profilu wokalistki. Niektórzy z nich nazywali nawet Kozidrak polską Beyonce!

di6kp71

"Charyzma i niesamowity wokal! Polska Beyonce!"
"Pięknie Pani wyglądała!"
"Najlepszy koncert"
"Beata Twoje koncerty są mega, życzę kolejnych sukcesów"

Też uważacie, że Kozidrak to królowa polskiej sceny muzycznej?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

di6kp71

Podziel się opinią

Share
di6kp71
di6kp71