Trwa ładowanie...

Królowa chce pogodzić Williama i Harry'ego. "Pracuje niezwykle ciężko"

Długo mówiło się o tym, że Kate i Meghan nie przepadają za sobą. Teraz brytyjska prasa donosi, że relacje pomiędzy Williamem i Harrym tez uległy pogorszeniu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Królowa chce pogodzić Williama i Harry'ego. "Pracuje niezwykle ciężko"Źródło: East News
d3i0jp9

Konflikty pomiędzy członkami rodziny królewskiej to pożywka dla mediów. Ostatnio szczególnie głośno było o konflikcie pomiędzy księżną Kate i księżną Meghan. Jak bumerang powracają doniesienia o tym, że panie za sobą nie przepadają. I właśnie fakt mógł mieć wpływ na to, jakie relacje panują obecnie między braćmi.

Okazuje się, że William i Harry mają spory problem. W ostatnich miesiącach pojawiły się doniesienia, że bracia także są poróżnieni. Doniesenia te potwierdził Nick Bullen, udzielając wywiadu dla Fox News.

Zobacz także: Markle trafi na dywanik do królowej? "Weszła do rodziny jako potencjalna skandalistka"

Wieloletni dokumentalista rodziny królewskiej wyjawił, że książęta ze sobą rywalizują. Relacje pomiędzy braćmi podobno uległy pogorszeniu już jakiś czas temu. Plotki podsycają ostatnie decyzje Meghan i Harry’ego: o wyprowadzce do własnej rezydencji i odsunięciu się od Pałacu Kensington.

d3i0jp9

Bullen wyjawił również, że królowa robi wszystko, by naprawić relacje pomiędzy braćmi. Nie może pozwolić na to, by żyli w konflikcie. Trudno się dziwić, to młode pokolenie rodziny królewskiej w ostatnich latach jest najlepszą wizytówka monarchii. Królowa Elżbieta i książę Karol podobno pracują nad pojednaniem poróżnionych braci "niezwykle ciężko". Współpracownik księcia Karola dodał, że Brytyjczykom także trudno zaakceptować, że pomiędzy braćmi panują napięte relacje.

- To dwaj chłopcy, którzy stracili matkę w bardzo młodym wieku. A piękna bajka mówi, że powinni być zawsze obok siebie i się wspierać. Może to być prawdą, ale przede wszystkim są dwoma dorosłymi mężczyznami w wieku 30 lat, założyli rodziny, mają różne żony, podróżują po całym świecie - podsumował dokumentalista.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3i0jp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i0jp9
d3i0jp9