Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta ma kolejne zmartwienie. Chodzi o jej wnuczkę

W ostatnich dniach nie tylko książę Harry narobił potężnego zamieszania wokół rodziny królewskiej. Swój udział w psuciu wizerunku brytyjskich monarchów miała także Zara Tindall.

Królowa Elżbieta ma kolejne zmartwienie. Chodzi o jej wnuczkęŹródło: Getty Images
d33pte1

Zara Tindall to córka księżnej Anny i najstarsza wnuczka królowej Elżbiety II. 38-latka zasłynęła jako mistrzyni jazdy konnej. Ma na swoim koncie złote medale na mistrzostwach świata i Europy, a także olimpijskie srebro zdobyte w Londynie w 2012 r. Ostatnio dała się jednak poznać jako piratka drogowa, której sąd odebrał prawo jazdy.

Obejrzyj: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Zara Tindall nie jest dobrym przykładem dla poddanych swojej babci. W sądzie w mieście Cheltenham odbyła się rozprawa, w której Tindall nie mogła wziąć udziału, ponieważ przebywa obecnie w Australii. Jak podaje BBC, sąd odebrał wnuczce królowej prawo jazdy za nadmiar punktów karnych.

d33pte1
Zara Tindall nie jest ostatnio powodem do dumy dla królowej Getty Images
Zara Tindall nie jest ostatnio powodem do dumy dla królowej Źródło: Getty Images

Tindall przekroczyła granicę 12 punktów karnych, po których kierowca traci czasowo uprawnienia, gdy na drodze z ograniczeniem prędkości 70 mil na godz. (ok. 112 km/h) jechała 91 (146 km/h).

Do rajdu zakończonego zatrzymaniem przez policję doszło w pobliżu miasta Cirencester, 150 km od Londynu. W momencie zatrzymania Tindall miała na swoim koncie już 9 punktów za niebezpieczną jazdę.

Wnuczka królowej nie będzie mogła siadać za kółkiem przez sześć miesięcy. Dodatkowo musi zapłacić karę wraz z opłatami – w sumie 817 funtów (ponad 4 tys. zł).

Co ciekawe, na tej samej drodze z Gloucester do Cirencester w 2001 r. policja zatrzymała za nadmierną prędkość księżną Annę, matkę Zary Tindall.

d33pte1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33pte1