Trwa ładowanie...
d1b99u1

Królowa Elżbieta ma kolejne zmartwienie. Chodzi o jej wnuczkę

W ostatnich dniach nie tylko książę Harry narobił potężnego zamieszania wokół rodziny królewskiej. Swój udział w psuciu wizerunku brytyjskich monarchów miała także Zara Tindall.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zara Tindall nie jest ostatnio powodem do dumy dla królowej
Zara Tindall nie jest ostatnio powodem do dumy dla królowej (Getty Images)
d1b99u1

Zara Tindall to córka księżnej Anny i najstarsza wnuczka królowej Elżbiety II. 38-latka zasłynęła jako mistrzyni jazdy konnej. Ma na swoim koncie złote medale na mistrzostwach świata i Europy, a także olimpijskie srebro zdobyte w Londynie w 2012 r. Ostatnio dała się jednak poznać jako piratka drogowa, której sąd odebrał prawo jazdy.

Obejrzyj: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Zara Tindall nie jest dobrym przykładem dla poddanych swojej babci. W sądzie w mieście Cheltenham odbyła się rozprawa, w której Tindall nie mogła wziąć udziału, ponieważ przebywa obecnie w Australii. Jak podaje BBC, sąd odebrał wnuczce królowej prawo jazdy za nadmiar punktów karnych.

d1b99u1

Zobacz także: Królowa Elżbieta zwołała specjalną naradę. Chodzi o Meghan i Harry'ego

Zara Tindall nie jest ostatnio powodem do dumy dla królowej Getty Images
Podziel się

Tindall przekroczyła granicę 12 punktów karnych, po których kierowca traci czasowo uprawnienia, gdy na drodze z ograniczeniem prędkości 70 mil na godz. (ok. 112 km/h) jechała 91 (146 km/h).

Do rajdu zakończonego zatrzymaniem przez policję doszło w pobliżu miasta Cirencester, 150 km od Londynu. W momencie zatrzymania Tindall miała na swoim koncie już 9 punktów za niebezpieczną jazdę.

d1b99u1

Wnuczka królowej nie będzie mogła siadać za kółkiem przez sześć miesięcy. Dodatkowo musi zapłacić karę wraz z opłatami – w sumie 817 funtów (ponad 4 tys. zł).

Co ciekawe, na tej samej drodze z Gloucester do Cirencester w 2001 r. policja zatrzymała za nadmierną prędkość księżną Annę, matkę Zary Tindall.

d1b99u1

Podziel się opinią

Share

d1b99u1

d1b99u1