Trwa ładowanie...
d6hmm68

Królowa Elżbieta zawiodła się na Meghan. Znowu!

Życie prababci to ciężki kawałek chleba. Boleśnie przekonała się o tym Elżbieta II. A wszystko przez decyzję Meghan. Czym tym razem podpadła?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan znów podpadła babci swojego męża
Meghan znów podpadła babci swojego męża (Getty Images)
d6hmm68

Po koniec lutego książę Harry przyjechał do Wielkiej Brytanii, by uczestniczyć w kilku przedsięwzięciach jeszcze jako starszy członek brytyjskiej monarchii. Z końcem marca przestanie pełnić tę rolę.

Teraz dołączyła do niego Meghan, która przyleciała na Wyspy z Kanady, gdzie obecnie mieszka para.

Brytyjskie tabloidy donoszą, że wizyta żony Harry'ego bardzo zasmuciła Elżbietę II i księcia Filipa. I nie rozbija się tu wcale o Meghan, ale o fakt, że nie zabrała ze sobą Archiego.

d6hmm68

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna. "Dostaje listy od fanów z więzienia"

"Sunday Times" twierdzi, że prawnuk królowej został w Kanadzie pod opieką niani i przyjaciółki małżeństwa, Jessiki Mulroney.

Z kolei "The Sun" spekuluje, że za decyzją o pozostawienia Archiego w domu, stoją pieniądze. I to nie małe. Chodzi o koszty ochrony rodziny wnuka królowej, za którą nikt teraz nie chce płacić.

d6hmm68

5 marca Harry i Meghan będą uczestniczyć w rozdaniu nagród Endeavour Fund - organizacji wspierającej żołnierzy i pracowników służb publicznych w rehabilitacji.

Przypomnijmy. Niedawno informowaliśmy, że oficjalne służby bezpieczeństwa w Kanadzie planują zaprzestać ochraniania Harry'ego i Meghan, gdy ci ostatecznie pozbędą się statusu starszych członków rodziny królewskiej.

Jako osoby publiczne, w dodatku potomkowie królowej Elżbiety II, mają prawo do takiej ochrony w każdym kraju Zjednoczonego Królestwa (czyli także w Kanadzie). Ale odkąd chcą zostać osobami prywatnymi z pracą i bez publicznych obowiązków, taka ochrona im już się nie należy.

Wykorzystując ten fakt, brytyjski tabloid Daily Mail (książę Harry procesuje się z jego wydawcą) podał, że ochrona książęcej pary kosztuje 20 mln funtów (niepotwierdzone) i teraz tę kwotę będą musieli zapłacić brytyjscy podatnicy (także niepotwierdzone).

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68