Trwa ładowanie...
d32fm6n

Krótkie włosy i szczupła talia. Magda Gessler zaskoczyła zdjęciem

Kwarantanna to trudny temat. Zwłaszcza w obliczu obecnej pory roku i słońca, które sprawia, że chce się wychodzić na długie spacery. Magda Gessler prosi fanów o rozwagę. Aby przykuć uwagę, pokazała zdjęcie, na którym ma bardzo krótkie włosy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani rozpoznają ją po bujnych blond lokach. Nie zawsze tak było
Fani rozpoznają ją po bujnych blond lokach. Nie zawsze tak było (Instagram.com, Fot: @magdagessler_official)
d32fm6n

Do grona gwiazd, które zachęcają, by nie opuszczać kwarantanny, dołączyła Magda Gessler. Na swoim instagramowym profilu podzieliła się z fanami zdjęciem sprzed lat. Fotka jest nieznacznie zmodyfikowana, ale to, co uderza najbardziej, to apel celebrytki.

Zobacz wideo:

"Idzie wiosna ... aby była radosna, ciemne chmury nie zniszczyły naszego szczęścia nawet w czasie najpiękniejszej pogody. Słońce i świergotki ptaków nęcą i kuszą, ale proszę #zostańwdomu ... chyba że to będzie spacer po bezludnych przestrzeniach. Proszę was" - nalega Magda Gessler.

Fani odpowiedzieli natychmiastowo. Jednak użytkownikom nie w głowie była kwarantanna. Bardziej zainteresowali się urodą Magdy Gessler sprzed lat i dali temu wyraz w licznych komentarzach.

d32fm6n

"Magda Boska od Kuchennych", "Śliczna zawsze. Kobieta z klasą", "Jak niewinnie , łagodnie i wiosenne tu pani wygląda" - czytamy pod zdjęciem celebrytki.

Zobacz też: Borys Szyc został tatą. Zdradził płeć i imię malucha

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n