Trwa ładowanie...

Krystyna Przybylska straciła zaufanie do Bieniuka. Babcia skupia się teraz na wnukach

Zamieszanie wokół rodziny Jarosława Bieniuka nie ma końca. Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej, jest zawiedziona postawą sportowca. Tak twierdzi znajomy rodziny.

Krystyna Przybylska straciła zaufanie do Bieniuka. Babcia skupia się teraz na wnukachŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
dn9ouni

Informacja o zatrzymaniu Jarosława Bieniuk wstrząsnęła całą rodziną. Wizerunek troskliwego taty z dnia na dzień legł w gruzach. Krystyna Przybylska nie tak wyobrażała sobie ojca trójki dzieci po śmierci Anny Przybylskiej.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk współpracuje z policją. "Nie ma oskarżenia o gwałt"

W kwietniu Sylwia Sz. oskarżyła Jarosława Bieniuk o brutalny gwałt. Mężczyzna spędził dwie doby w areszcie, a na koniec postawiono mu zarzuty udostępniania narkotyków osobom trzecim. W sprawie gwałtu wciąż trwa dochodzenie.

dn9ouni

Jarosław Bieniuk nie zamierza milczeć. Po wyjściu z aresztu wydał oświadczenie i udzielił wywiadu w "Dzień Dobry TVN".

- Dwa dni w areszcie, ciężkie chwile, staram się pozbierać. Dzieci mnie znają, zdawały sobie sprawę z tego, że to nieprawda i tata zaraz wróci - mówił Bieniuk przed kamerami i tłumaczył się: - Znałem tę kobietę wcześniej z Trójmiasta, tym bardziej nie spodziewałem się czegoś takiego. Zawsze mi się wydawało, że nie mam wrogów, ale widocznie mam - powiedział sportowiec.

Krystyna Przybylska nie komentuje zaistniałej sytuacji. Dla niej najważniejsze jest dobro wnuków. "Dobry Tydzień" cytuje osobę z otoczenia z rodziny. Rzuca ona nowe światło na nieciekawą sytuację.

- Krysia skupiła się na Oliwii, Szymonie i Jasiu. To z nimi rozmawiała w pierwszej kolejności i starała się je uspokoić. Nie jest tajemnicą, że umierająca córka uczyniła ją strażniczką majątku dzieci z prośbą, by dbała o ich edukację i bezpieczeństwo. Zawsze jest na posterunku, także teraz, kiedy Jarek wziął bezpłatny urlop w pracy, w klubie Lechii Gdańsk, i nie będzie zarabiał - mówi znajomy rodziny w "Dobrym Tygodniu".

"Dobry Tydzień" sugeruje, że mama aktorki straciła zaufanie do Jarosława Bieniuka. Krystyna Przybylska spędziła z dzieciakami sporo czasu w święta. Chciałaby, aby zapomniały o dramacie, który rozgrywa się na oczach całej Polski.

dn9ouni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn9ouni