Trwa ładowanie...
d4b09vw

Krystyna Tkacz jest nieludzko przesądna. "Wstyd o tym mówić"

Krystyna Tkacz znana z "Plebanii" i "Leśniczówki" nie cofnie się przed niczym, by uniknąć pecha. Spluwanie przez lewe ramię i ucieczka przed czarnym kotem to nie jedyne, co robi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Krystyna Tkacz występuje w popularnych serialach i Teatrze Ateneum w Warszawie
Krystyna Tkacz występuje w popularnych serialach i Teatrze Ateneum w Warszawie (East News)
d4b09vw

62-letnia aktorka wyznała "Faktowi", że jest "nieludzko przesądna" i czasem wstyd jej o tym opowiadać. Nie zmienia to faktu, że unika wszystkiego, co mogłoby jej przynieść w życiu nieszczęście.

- Gdy czarny kocur przebiegnie mi drogę, to prawdziwe nieszczęście. Zmieniam trasę i kluczę między domami – mówiła aktorka.

Zobacz także: Krystyna Tkacz - Straciła rodziców w wieku 3 lat, przeszła rozwód

d4b09vw

Tkacz wierzy również, że gdy wraca do mieszkania, bo czegoś zapomniała, zawsze przysiada na moment i dla świętego spokoju "odklepuje zdrowaśkę". Zgodnie z przysłowiem: Bogu świeczka, a diabłu ogarek.

- Oczywiście gdy trzeba, spluwam też trzy razy przez prawe ramię – wyznała Tkacz. I choć sama uważa to za wstydliwy temat, to nie zamierza rezygnować z tych "zaklęć".

Dlaczego? Bo uważa, że dzięki tym zabiegom w jej życiu pech występował o wiele rzadziej niż szczęście.

Zobacz także: Małgorzata Teodorska z "Plebanii" nagle zniknęła z telewizji. Co się wydarzyło?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4b09vw

Podziel się opinią

Share
d4b09vw
d4b09vw