ycipk-4eil4h

Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? Wymowna reakcja księżnej

Ostatnio w mediach aż huczało o kryzysie w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz, kiedy jest już lepiej, brytyjska prasa odsunęła na bok negatywne emocje. W rodzinie królewskiej pojawiła się nadzieja na nowego potomka, ale to nie wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i księżna Kate zażegnali kryzys w małżeństwie
Książę William i księżna Kate zażegnali kryzys w małżeństwie (Getty Images)
ycipk-4eil4h

Niedawno roczek świętował najmłodszy z dzieci księżnej Kate i księcia Williama, Louis. Już kilka miesięcy po jego narodzinach plotkowano, że szczęśliwa mama marzy o kolejnym potomku. Przeszkodą okazał się być ostatnio kryzys w małżeństwie książąt Cambridge. Teraz mówi się, że ich relacje się ociepliły. Podwładni odetchnęli z ulgą.

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

ycipk-4eil4h

Jeszcze kilka dni temu trudno było zagłuszyć plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Ostatnie spotkania dyplomatyczne pokazały, że mają się na dystans. Teraz pojawiła się nadzieja, że nie wszystko stracone. Małżeństwo udało się 11 czerwca do Keswick, aby rozpocząć królewskie spotkania w hrabstwie Cumbria. To pierwszy dzień, kiedy w końcu razem wyszli do podwładnych.

Co więcej, uśmiechali się i chętnie odpowiadali na zaczepki tłumu. Ale to nie wszystko.

Księżna Kate wymownie odniosła się do plotek na temat kryzysu, który rzekomo w ostatnich tygodniach zachwiał jej małżeństwem z księciem Williamem.

Według informatorów dworu, księżna Cambridge nie zwykła prać brudów publicznie. Kiedy światło dzienne ujrzała historia rzekomego romansu jej męża z celebrytką Rose Hanbury, Kate zachowała zimną krew i w przeciwieństwie do podwładnych, nie dała się ponieść emocjom.

ycipk-4eil4h

Wszystko wskazuje na to, że nawet jeśli w małżeństwie książąt Cambridge nie dzieje się dobrze, Kate nie da po sobie tego poznać.

- Kate najwyraźniej uważa, że plotki są bolesne i nie radzi sobie z myślą, że pewnego dnia jej dzieci będą mogły czytać o nich w internecie - mówi przyjaciel rodziny Middleton w nowym numerze "Us Weekly".

- Plotki o kryzysie zmusiły Kate i Williama, by zaczęli pracować nad swoim związkiem - dodał informator.

Inny przyjaciel książęcej pary, nie ma wątpliwości, że ich miłość zwycięży nad chwilowym zwątpieniem w siebie.

ycipk-4eil4h

- Nadal są ze sobą blisko. Niezależnie od ich wzlotów i upadków, kochają się bardzo mocno, a dzieci są dla nich najważniejsze - czytamy.

Teraz, kiedy książę William zabił plotki o romansie z dawnych lat i relacje między nim, a Kate się ociepliły, nie ma co mówić o kryzysie. Jeśli wierzyć przesłankom prasy, małżeństwo marzy o kolejnym dziecku.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h