Kryzys w małżeństwie Reni Jusis i Makowieckiego
None
Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
Piosenkarka i muzyk przestali się ze sobą dogadywać. Reni Jusis i Tomasz Makowiecki przez wiele lat uchodzili za idealną parę. Oboje skupieni na rodzinie, unikali medialnego szumu. Okazuje się, że to nie do końca prawda. Spora różnica wieku między małżonkami powoli daje o sobie znać. Tomek nadal chce się bawić, podczas gdy Reni ma zupełnie inne priorytety.
Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
Pobrali się w 2008 roku. Niedługo potem na świecie pojawiły się ich dzieci, 5-letni dziś Teofil i 3-letnia Gaia. Rodzina przeprowadziła się do Trójmiasta, by móc w spokoju wychowywać potomstwo i cieszyć się sobą. Oboje zniknęli z salonów, rzadko udzielali wywiadów.
Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
O ile Reni świetnie odnalazła się w nowej rzeczywistości, 9 lat młodszy od niej Tomek zaczął odczuwać brak znajomych i zabawy. Coraz częściej przyjeżdżał do Warszawy.
Uwielbia imprezy, często można go przyłapać w stołecznych klubach w towarzystwie znajomych -przeważnie płci pięknej- donosi_ Fakt._
Reni Jusis
Jusis ma pretensje do męża, że sama musi dbać o dom, podczas gdy on się bawi. Znajomi pary twierdzą, że między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Ponoć niektórzy z nich wątpią nawet, czy parze uda się przezwyciężyć kryzys.
Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
Mamy nadzieję, że Reni i Tomek jednak się ze sobą dogadają. Szkoda by było, gdyby kolejne małżeństwo w show-biznesie rozpadło się.