Trwa ładowanie...
d3ecj4j

Krzysztof Cugowski zdradził, co robi jego syn. Spore zaskoczenie

Dwaj synowie Krzysztofa Cugowskiego to powszechnie znani muzycy. Najmniej wiadomo o najmłodszym potomku gwiazdora. Teraz zdradził, czym zajmuje się Krzysztof Cugowski junior.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Cugowski jest dumny z najmłodszego syna
Krzysztof Cugowski jest dumny z najmłodszego syna (East News)
d3ecj4j

Najmłodsze dziecko Krzysztofa Cugowskiego jako jedyne nie poszło w ślady ojca. Krzysztof junior chce w przyszłości zostać aktorem. W tym celu wybrał studia w Wielkiej Brytanii. 21-latek postanowił, że będzie sam utrzymywać się na emigracji. Ojciec jest z niego bardzo dumny.

- Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Okazuje się, że chłopak korzysta z pracy w butiku i robi prezenty rodzinie.

d3ecj4j

- Niedawno przywiózł bratu na 40. urodziny piękny garnitur. Ja mam dostać od niego na Gwiazdkę marynarkę i czekam na to z niecierpliwością - dodał Cugowski.

Krzysztofa juniora będziemy mogli zobaczyć w przyszłym roku w serialu historycznym produkowanym dla Netfliksa. Chłopak zaliczył też debiut w programie śniadaniowym, gdzie opowiadał o życiu ze sławnym ojcem i braćmi.

d3ecj4j

Podziel się opinią

Share
d3ecj4j
d3ecj4j