Trwa ładowanie...
ds52ly5

Krzysztof Ibisz skończył 55 lat. Pokazał zdjęcie z czasów szkolnych

Krzysztof Ibisz "dopiero co" pisał o swoich ćwiczeniach, diecie i stylu życia w poradniku "Jak dobrze wyglądać po 40.", a na jego urodzinowym torcie już pojawiło się 55 świeczek. Czas płynie nieubłaganie, choć fani Ibisza twierdzą, że prezenter stanowi wyjątek od reguły i ciągle pytają o jego eliksir młodości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz 25 lutego skończył 55 lat
Krzysztof Ibisz 25 lutego skończył 55 lat (ONS.pl)
ds52ly5

Krzysztof Ibisz przypomniał o swoich urodzinach na Instagramie, gdzie obok czarno-białego zdjęcia z czasów szkolnych, zamieścił wzruszający wpis. "Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze Was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To Wy sprawiacie, że urodziny mam każdego dnia" – pisał Ibisz.

Obejrzyj: Jędrzejczyk dowcipnie o Ibiszu: "Jest najmłodszym prezenterem w Polsce"

Solenizant zaczął jednak od podziękowań skierowanych do swoich rodziców. Za to, że dzięki nim jest na świecie oraz za obudzenie w nim ciekawości do drugiego człowieka.

ds52ly5

Ibisz jest bardzo blisko związany ze swoją mamą, panią Mirosławą. Ukochanego ojca pochował rok temu i choć dorastał w rozbitej rodzinie, to pozostał z nim w dobrych relacjach.

W komentarzach pod wpisem nie zabrakło ciepłych słów i życzeń urodzinowych. Fani chwalili też archiwalną fotkę Ibisza, która ma udowadniać, że dla gwiazdora telewizji czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu.

"Fotka z wczoraj? Bo max o dzień żeś się Panie szanowny postarzał", "Wszystkiego najlepszego w dniu twoich 18. urodzin", "To my dziękujemy, że jesteś" – pisali fani na Instagramie.

Niektórzy dopatrzyli się też w zdjęciu Ibisza podobieństwa do… młodego Jean-Claude'e Van Damme'a!

ds52ly5

Podziel się opinią

Share

ds52ly5

ds52ly5