Trwa ładowanie...
d4jzsc2

Krzysztof Krawczyk obawiał się operacji. Niepotrzebnie

Krzysztof Krawczyk od lat ma problemy ze zdrowiem. Od dawna było jasne, że piosenkarz powinien zrzucić zbędne kilogramy, bo nadwaga mu nie służy. Dieta okazała się wybawieniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Krawczyk z żoną
Krzysztof Krawczyk z żoną (East News)
d4jzsc2

Krzysztof Krawczyk 14 lat temu przeszedł operację wszczepienia endoprotezy. Część znajduje się w prawym biodrze piosenkarza, który obawiał się, że niebawem będzie musiał przejść kolejną operację. Lub nawet dwie. Chodziło bowiem o wymianę protezy i wstawienie kolejnej do drugiego biodra. Na szczęście widmo zabiegów zostało odsunięte - Krawczyk ma świetnie wyniki badań. Teraz pozostaje mu tylko schudnąć. O to dba żona gwiazdora.

Krzysztof Krawczyk przeżywa renesans kariery. "Ludzie żyją tą postacią"

d4jzsc2

Ewa Krawczyk zdradziła magazynowi "Na Żywo", co robi, by jej mąż zrzucił zbędne kilogramy. Podstawa to lekka, zdrowa dieta.

- Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzysiu uwielbia takie dania - tłumaczyła Ewa.

Efekt już widać. Krawczyk co nieco schudł - waga pokazuje o 10 kilogramów mniej niż dawniej. Jego nowy wizerunek to szczuplejsze ciało i młodzieżowe ubrania. Piosenkarz wciąż jest bardzo aktywny zawodowo, sporo koncertuje wśród młodych ludzi, więc dba, by się "wpasować".

d4jzsc2

- Często gramy teraz na juwenaliach studenckich. Krzysztof szaleje na scenie, a młodzi ludzie pod sceną. Widok niezapomniany - mówiła magazynowi Ewa Krawczyk.

Niespełna rok temu gwiazdor nie był w dobrej formie. To świetnie, że o siebie zadbał i cieszy się coraz lepszym zdrowiem. Wciąż ma przecież wielu fanów, jak się okazuje również wśród młodych ludzi, którzy czekają na jego koncerty.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d4jzsc2

d4jzsc2
d4jzsc2