Trwa ładowanie...
ycipk-15e9cc

Krzysztof Krawczyk przeszedł operację. Znów może chodzić

Fani Krzysztofa Krawczyka mają powody do radości. Wokalista wraca do koncertowania. Wszystko za sprawą nowego biodra, które zmieniło jego komfort życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Krawczyk wraca do formy
Krzysztof Krawczyk wraca do formy (East News)
ycipk-15e9cc

W czerwcu media obiegła wiadomość, że Krzysztof Krawczyk ma problemy z chodzeniem. Żona wokalisty miała nadzieję, że uda się uniknąć operacji. Zalecenie lekarza było jasne - Krawczyk musi znacznie schudnąć. Zaczęła się walka z dietą. Okazało się, że to jednak za mało.

We wrześniu Krawczyk trafił na stół operacyjny. Przed pójściem do szpitala przyjął ostatnie namaszczenie. Z informacji "Super Expressu" wynika, że zabieg mógł kosztować nawet 30 tysięcy złotych.

- Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę - powiedział gwiazdor w najnowszym wywiadzie.

ycipk-15e9cc

Wokalista czuje się na tyle dobrze, że wrócił do pracy.

- Właśnie jesteśmy w drodze na koncert w Zabrzu. Gdyby były jakieś problemy, to z pewnością by nie wrócił na scenę - powiedziała tabloidowi żona Krawczyka.

To nie pierwsza tego typu operacja muzyka. 14 lat temu był operowany na prawe biodro.

ycipk-15e9cc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-15e9cc

ycipk-15e9cc
ycipk-15e9cc