Trwa ładowanie...

Krzysztof Materna nad ogniskiem w masce Kaczyńskiego. "Zwyciężyliśmy! Lepszy sort!"

Krzysztof Materna sparodiował prezesa Prawa i Sprawiedliwości w dosyć niecodziennych okolicznościach. Założył papierową maskę z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego, stojąc nad ogniskiem.

Share
Krzysztof Materna nad ogniskiem w masce Kaczyńskiego. "Zwyciężyliśmy! Lepszy sort!"
Źródło: Youtube.com, fot: Paweł Adamowicz
d2x0bl9

Krzysztof Materna to ceniony konferansjer, aktor i satyryk. Przez lata był dyrektorem artystycznym i reżyserem festiwali piosenki w Opolu i Sopocie. Współtworzył także programy emitowane na antenie radia czy telewizji, między innymi "Spotkania z balladą" czy "60 minut na godzinę". Znany jest przede wszystkim ze wspólnych występów z Wojciechem Mannem o charakterze satyrycznym. Materna postanowił przypomnieć o tym, że poczucie humoru go nie opuściło i zamieścił, w jego opinii, zabawny filmik na swoim koncie na Instagramie.

Na nagraniu konferansjer ma na twarzy maskę z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. Stoi nad rozpalonym ogniskiem i naśladuje mowę oraz gestykulację prezesa. Buchające płomienie nadają scenie nieco demoniczny charakter. Materna nawiązuje do wygranych przez PiS wyborów do Europarlamentu.

- Zwyciężyliśmy! Lepszy sort! Najlepsi Polacy są w PiS-ie! - krzyczy nad ogniskiem.

Fanów Materny wyraźnie rozbawiło to nagranie.

"Mistrz!", "Mocne!", "Hahaha panie Krzyśku! The best" - czytamy w komentarzach. Podoba się wam filmik, który zamieścił satyryk?

d2x0bl9

Podziel się opinią

Share
d2x0bl9
d2x0bl9