Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich chwalą się podróżą poślubną

Nowożeńcy Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przebywają obecnie w podróży poślubnej. Detektyw pochwalił się zdjęciami z Grecji w mediach społecznościowych.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich chwalą się podróżą poślubnąŹródło: Facebook.com
d35nleq
d35nleq

Młode małżeństwo w podróż poślubną udało się do Grecji. Zabrali ze sobą syna Krzysztofa Juniora oraz córkę Mai z poprzedniego związku.

Rutkowscy korzystają z pięknej pogody i nie szczędzą pieniędzy na wystawne dania w restauracjach oraz rozrywki. Być może grecka aura będzie sprzyjać ich planom powiększenia rodziny.

d35nleq

Para nieustannie dzieli się wrażeniami z podróży w mediach społecznościowych. Krzysztof Rutkowski na Facebooku opublikował wspólne zdjęcie z żartobliwym opisem "Pozdrawiam Was Ciepło - Piękna i Bestia."

Świeżo poślubiona żona detektywa pod swoimi zdjęciami zamieściła przepis na dobry związek będący cytatem słów Agnieszki Woźniak-Starak: "Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści."

d35nleq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35nleq