Trwa ładowanie...
d4e3dez

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich chwalą się ślubnymi prezentami

Luksusowy ślub Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego zgromadził blisko 200 gości. Zaproszeni mieli nie lada wyzwanie, aby zaskoczyć parę młodą wyjątkowymi prezentami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowska i Krzysztof Rutkowski.
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowska i Krzysztof Rutkowski. (East News)
d4e3dez

Koszty weselne państwa Rutkowskich wyniosły 1 mln zł. Złożyły się na nie m.in. cztery zestawy kreacji zarówno dla panny młodej, jak i panna młodego, biżuteria, obsługa wesela i nocleg w pałacu w Rozalinie. Przy tak niebotycznej sumie, prezenty ślubne musiały sprostać oczekiwaniom świeżo poślubionych małżonków.

Jak donosi Super Express, niektórzy goście postawili na ślubną klasykę, czyli akcesoria kuchenne. Państwo Rutkowscy otrzymali zestaw srebrnych sztućców oraz samojezdny odkurzacz wart 7 tys. zł.

Inni odpowiedzieli równie ekskluzywnymi prezentami jak oprawa wesela. Wśród podarunków znalazły się akcesoria słynnego, francuskiego projektanta mody Louisa Vuitton oraz wytrwawny alkohol.

Część gości postawiła na humorystyczne upominki, takie jak obrazy i plakaty z karykaturami pary młodej. Pojawiło się na nich m.in. hasło “Najlepsza impreza lata!”.

Weselnicy bawili się do białego rana w podwarszawskim Rozalinie. Po 7 latach związku Krzysztof Rutkowski i Maja Plich-Rutkowska rozpoczęli nowy etap życia.

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez