Trwa ładowanie...
krzysztof zalewski

Krzysztof Zalewski został ojcem. Doczekał się narodzin syna

Krzysztof Zalewski nie często dzieli się szczegółami z życia prywatnego, ale dla Marcina Prokopa zrobił wyjątek. W programie "Dzień Dobry TVN" zdradził, że właśnie został ojcem.

Share
Krzysztof Zalewski został ojcem. Doczekał się narodzin syna
Źródło: East News
d20gfoa

Krzysztof Zalewski zdobył sławę i rozpoznawalność już w 2002 r., ale od czasu wygrania drugiej edycji "Idola" rzadko mówi o sprawach rodzinnych. Dopiero niedawno wyjawił prawdę o swoim bracie, a dziś w "Dzień Dobry TVN" pochwalił się, że został ojcem.

35-latek jest od jakiegoś czasu w stałym związku z kobietą, której nie zabiera na "ścianki" i nie zamieszcza wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Na płycie "Złoto" z 2017 r. znalazł się kawałek "Otu", który napisał dla ukochanej.

Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, zwycięzca drugiej edycji "Idola". Po wydaniu debiutanckiej płyty "Pistolet" zniknął na 9 lat jako artysta solowy, choć wcale nie przestał grać. W tym czasie występował w zespołach Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG".

d20gfoa

Jego ostatnia płyta, "Zalewski śpiewa Niemena", ukazała się w styczniu 2018 r. Później nagrał m.in. przebojowy kawałek "Początek" z Dawidem Podsiadło i Kortezem oraz tytułowy singiel "Kurier" na ścieżkę dźwiękową filmu Władysława Pasikowskiego.

Obejrzyj: Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

d20gfoa

Podziel się opinią

Share
d20gfoa
d20gfoa