Trwa ładowanie...
d2tgmur

Krzysztof Zalewski nie znał swojego brata przez 18 lat

Krzysztof Zalewski zdradził rodzinny sekret. Popularny wokalista podzielił się w nim w "Dzień Dobry TVN".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Krzysztof Zalewski-Brejdygant i jego brat Igor Brejdygant. Pierwszy ma 34, drugi 47 lat
Krzysztof Zalewski-Brejdygant i jego brat Igor Brejdygant. Pierwszy ma 34, drugi 47 lat (AKPA)
d2tgmur

Krzysztof Zalewski miał 18 lat, kiedy występował w "Idolu". To właśnie wtedy dowiedział się, że ma brata Igora.

ZOBACZ TEŻ: Zwycięzca drugiej edycji "Idola": "Od 12 lat utrzymuje się tylko z muzyki"

- Byłem niemal dorosły, przynajmniej metrykalnie. Igora poznałem podczas udziału w programie. Pierwsze spotkanie? Hmm, trochę się obwąchiwaliśmy, ale jak już Igor zaprowadził mnie do domu i puścił Pink Floyd, to było wiadomo, że będzie dobrze - wyznał Zalewski na kanapie TVN-u.

Ojcem jego brata Igora jest Stanisław Brejdygant. To słynny aktor, reżyser, scenarzysta, pisarz i dramaturg. Występował w Teatrze Narodowym w Warszawie, był aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie i Teatru Polskiego w Poznaniu.

d2tgmur

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Zalewski na Paszportach Polityki 2018. "Spodnie jak od piżamy"

Stanisław Brejdygant przez wiele lat nie miał pojęcia o istnieniu Krzysztofa. O okolicznościach spotkania opowiedział na łamach "Gazety Wyborczej".

- Mój kolega Waldek Starczyński, z którym zdawałem do szkoły teatralnej, zawiadomił mnie o istnieniu Krzysia, a właściwie o tym, że jego matka śmiertelnie zachorowała. To było w 1997 r. i od tamtej pory, jak żeśmy się już zakolegowali, tośmy to utrwalali comiesięcznymi wizytami - wspominał Stanisław Brejdygant.

PRZECZYTAJ TEŻ: Krzysztof Zalewski: Jestem przerażony sytuacją w Polsce, dlatego krzyczę

d2tgmur

W "Dzień Dobry TVN" Igor i Krzysztof zdradzili, że ciągle się poznają. Wiele ich łączy, widują się częściej niż kiedyś. Nie jest wykluczone, że w przyszłości połączą siły.

Igor Brejdygant ma 47 lat. Jest pisarzem, fotografem i scenarzystą. Ma na koncie też kilka aktorskich występów oraz reżyserię. Jego ostatnia książka, kryminał "Rysa", miała premierę w sierpniu 2018 r.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2tgmur

Podziel się opinią

Share
d2tgmur
d2tgmur