Trwa ładowanie...
Daniel M.
Julian Meller
09-01-2019 07:25

Ksiądz będzie się modlił za rodzinę Zenka. "Rozwód to jest ostateczność"

Już nawet ksiądz, nazywany przez tabloid "kapłanem celebrytów" wypowiada się na temat zachowania Daniela M. I jako jeden z nielicznych ma jeszcze nadzieję, że to małżeństwo da się uratować.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ksiądz będzie się modlił za rodzinę Zenka. "Rozwód to jest ostateczność"Źródło: East News
d3jvy06

"Czy syn pana Zenka nie wiedział, co mówił przed ołtarzem? "Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość". A tu wyjdzie, że jest to zakłamanie. Mogę obiecać jedno - będę się modlić za Martyniuka" - grzmi ksiądz Janusz Kroplewski na łamach Super Expressu.

Czy to małżeństwo da się uratować? Trzeba być naprawdę naiwnym, by w to jeszcze wierzyć. Po pierwsze Ewelina i Daniel wzięli ślub, bo... dziewczyna zaszła w ciążę.

Daniel nigdy nie był wymarzonym kandydatem na męża. Mimo tego, że ma już 30 lat, wciąż zachowuje się jak nastolatek rozpieszczony pieniędzmi bogatych rodziców. Nie ma pracy - restaurację, którą kupił mu ojciec, przejęła jego matka, gdy okazało się, że on sobie zwyczajnie nie radzi. Jest awanturnikiem - policja zna go z niejednego wybryku a sąsiedzi mają z nim utrapienie. Po tym, jak znaleziono u niego narkotyki, on w najlepsze publikuje swoje nocne rajdy po Warszawie wyraźnie pokazując, że bawi go ta sytuacja. Trudno powiedzieć, dlaczego rodzice Eweliny w ogóle zgodzili się na ten ślub i huczne wesele mając perspektywy na takiego zięcia...

Ksiądz, do którego skierował się Super Express, ma jednak nadzieję.

d3jvy06

- Rozwód to jest ostateczność. Dziecko jest w drodze. Można się pokłócić, ale trzeba sobie przebaczyć. Właśnie chodzę po kolędzie i namawiam do tego moich parafian. I nie jest to tylko moje stanowisko, ale i całego Kościoła. Mąż może się rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku, pomóc mu.

Być może, gdy ciężarna Ewelina próbowała się dostać do ich mieszkania w grudniowy wieczór, to chciała właśnie pomóc Danielowi? Uważacie, że powinna stać u jego boku?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jvy06
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jvy06
d3jvy06