Trwa ładowanie...
d4lubni

Książę Filip wydał oświadczenie ws. koronawirusa

Brytyjska rodzina królewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdań otuchy dla ludzi w czasie pandemii koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Filip
Książę Filip (ONS, Fot: ONS)
d4lubni

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne.

Ostatnio sytuacja zrobiła się wyjątkowo nerwowa, kiedy ogłoszono, że książę Karol został zarażony koronawirusem.

Teraz brytyjski dwór wydał oświadczenie w imieniu księcia Filipa, w którym ten dziękuje wszystkim zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

d4lubni

- Zbliżając się do Światowego Tygodnia Szczepień, dostrzegam istotną i pilną pracę, którą tak wielu wykonuje, aby poradzić sobie z pandemią; Przedstawiciele zawodów medycznych i naukowych, uniwersytetów i instytucji badawczych, wszyscy zjednoczeni w pracy na rzecz ochrony nas przed Covid-19 - oświadczył książę Filip.
.
- W imieniu tych z nas, którzy pozostają bezpieczni i przebywają w domu, chciałem również podziękować wszystkim pracownikom, którzy dbają o utrzymanie infrastruktury naszego życia; Pracownicy i wolontariusze zajmujący się produkcją i dystrybucją żywności, osoby prowadzące usługi pocztowe i kurierskie oraz osoby zapewniające wywóz śmieci - czytamy w oświadczeniu rodziny królewskiej na oficjalnym profilu na Instagramie.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Pandemia koronawirusa zmieniła nie tylko organizację wydarzeń publicznych, ale wtargnęła przede wszystkim w codzienność ludzi. Służba zdrowia robi, co może, by pomagać w leczeniu obywateli i przestrzegać ich przed ryzykownymi zachowaniami.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4lubni

Podziel się opinią

Share
d4lubni
d4lubni