Trwa ładowanie...
d4cogs1

Książę George skradł show na ślubie księżniczki Eugenii. Wszystkie oczy były skierowane na niego

W minionym tygodniu brytyjski dwór, jak i media na całym świecie żyły ślubem księżniczki Eugenii. Jednak przez chwilę wszystkie oczy były zwrócone tylko na księcia George'a, który rozczulił internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę George
Książę George (East News, Fot: East News)
d4cogs1

Brytyjski dwór słynie z obostrzeń i rygoru królewskiej etykiety, który jest zmorą wszystkich książąt. Jednak mimo całego patosu, nie brakuje chwil wytchnienia i luzu. Książę George to prawdziwy urwis i zawsze znajdzie sposób, żeby nieco rozładować napięcie. Zobaczcie, jak zachowywał się na ślubie księżniczki Eugenii.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan Markle

12 października odbył się ślub córki księcia Andrzeja, najmłodszego z synów królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Księżniczka Eugenia wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka w St George’s Chapel w Windsorze.

d4cogs1

W tym samym miejscu zresztą, około pięć miesięcy wcześniej na ślubnym kobiercu stanęli Meghan Markle i książę Harry.

Podczas królewskiego ślubu, nie zabrakło orszaku księżniczki Eugenii. Książę George i księżniczka Charlotte wyglądali przeuroczo, ale jak zawsze podczas ważnych uroczystości, nie zabrakło wygłupów w ich wykonaniu.

O tym, że syn księcia Williama i księżnej Kate skradł show podczas ślubu księżniczki Eugenii, mówią media na całym świecie. Mały George słynie z tego, że nie potrafi spokojnie usiedzieć na miejscu. Zawsze w głowie mu wygłupy, w których nierzadko wtóruje mu siostrzyczka Charlotte.

d4cogs1

Ostatnie zdjęcia i nagrania chłopca rozczulają i bawią do łez. Książę George ani śni dostosowywać się do panujących na królewskim dworze reguł. Zresztą zobaczcie to wideo:

Sieć obiegły także zdjęcia, na których chłopiec nie może opanować się ze śmiechu. Ciekawe co go tak rozbawiło podczas ślubu.

    East News
(East News, Fot: East News)

Na zdjęciu ewidentnie widać, że mała Charlotte próbowała zachowywać spokój. W przeciwieństwie do brata, tym razem nie były jej w głowie wygłupy.

   East News
(East News, Fot: East News)
d4cogs1

Uważacie, że małemu Georgowi przystoi takie zachowanie?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cogs1

Podziel się opinią

Share
d4cogs1
d4cogs1